Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sex, drugs and rock and roll!

Go down 
+2
heather
plotkara
6 posters
AutorWiadomość
plotkara

plotkara


Liczba postów : 7
Join date : 15/06/2009

Sex, drugs and rock and roll! Empty
PisanieTemat: Sex, drugs and rock and roll!   Sex, drugs and rock and roll! EmptySro Lip 15, 2009 9:04 pm

Moi kochani kopenhascy przyjaciele, chyba nie sądzicie, że was zostawiłam? Nic z tych rzeczy, miałam małe wakacje, i poszukiwałam nowych ciekawostek ze świata. Parę rzeczy nawet znalazłam, wasze tyłki są wszędzie, a używacie chociaż jakiś tabletek, hm? Uważajcie, Ciocia Plotkara wróciła.



1. Gorące związki!


Niewątpliwie, ostatnio coś w Kopenhadze, coraz więcej przesłodzonych par. Zacznijmy więc od Natalie & Rainera. Poznali się dzięki imprezie, mieli nawet parę kłopotów, oczywiście z ich własnej głupoty, po prostu niedługo urodziło by się tutaj kolejne słodkie dziecko. A sami są jeszcze dziećmi. Może byście z łaski swojej uważali, co?
Zaś trójkąty także robią furorę. Martinique znana również jako Nique, puszcza się ze swoim byłym chłopakiem, zawsze i wszędzie, mając chyba gdzieś swojego obecnego chłopaka. Mimo wszystko, mają córeczkę, ale bez przesady, żeby od razu pchać mu się do łóżka? Gratuluję wyboru, na prawdę, Andrew.
Z racji goracych par, dołączyli do nich również
Mythoya ( boże dziecko, jakie ty masz imię, nawet ja go nie umiem wymówić, a co dopiero...) własnie, co dopiero Dylan. Ostatnio to on, po wielu zawirowaniach z Mashą, tudzież, innymi dziewczynami, w to już nie wnikam, po prostu się w niej zakochał? Tak, Dylanowi życzymy szczęścia.
W wymówieniu jej imienia...
Cherry & Jamie to jest dopiero fascynująca rzecz. Pieprzą się na imprezach, znaczy, pieprzyli, teraz Jamie ma dziewczynę i ucieka jak tylko może przed biedną niewyżytą Cherry do niejakiej Heather. Niestety, kotku. Tak, on CIĘ ZDRADZA.
Bastien i Nanou myślą, że są szczęśliwi, chyba to pojęcie względne, nieprawdaż? No cóż, szczęścia nadal życzę, jesteście młodzi, a Bastien niewyżyty.
A co do reszty, po prostu nie umiecie cieszyć się życiem. Impreza? Było nudno, dzieciaczki ;*

2. Wasze wpadki. Czyli gorące zdjęcia!

Sex, drugs and rock and roll! 697
Mamusiu, jestem hipisem. Podpisano, Martinique.
Sex, drugs and rock and roll! IMG_0558
Hot skejtówa, Isabella!
Sex, drugs and rock and roll! Ole_Sorensen-032
Jestem małtpką, Jonathan.
Sex, drugs and rock and roll! Cole01qm4
A to kto, Dylan? co?

I tak mnie kochacie,
do następnego.


xoxo

Plotkara.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Sex, drugs and rock and roll! Empty
PisanieTemat: Re: Sex, drugs and rock and roll!   Sex, drugs and rock and roll! EmptySro Lip 15, 2009 9:10 pm

heather nie przejęła się plotkarą, bo z reguły jej nie wierzyła, ale postanowiła odwiedzić dzisiaj cherry, no cóż, dawno się nie widziały!
Powrót do góry Go down
cherry

cherry


Liczba postów : 155
Join date : 11/07/2009
Age : 33

Sex, drugs and rock and roll! Empty
PisanieTemat: Re: Sex, drugs and rock and roll!   Sex, drugs and rock and roll! EmptySro Lip 15, 2009 9:11 pm

śmiała się z tego wszystkiego, i ze zdjęcia swojej siostry także!
Powrót do góry Go down
mythoya

mythoya


Liczba postów : 109
Join date : 06/07/2009

Sex, drugs and rock and roll! Empty
PisanieTemat: Re: Sex, drugs and rock and roll!   Sex, drugs and rock and roll! EmptySro Lip 15, 2009 9:31 pm

przeczytała plotki i uśmiechnęła się do samej siebie. jej stare hasło i dylan. jak to mówią- sex drugs and rock 'n' roll.
Powrót do góry Go down
naveen

naveen


Liczba postów : 280
Join date : 10/07/2009
Age : 32
Skąd : skagen

Sex, drugs and rock and roll! Empty
PisanieTemat: Re: Sex, drugs and rock and roll!   Sex, drugs and rock and roll! EmptySob Lip 18, 2009 2:08 pm

pośmiała się ze zdjęć i wyłączyła laptop.
Powrót do góry Go down
kristen

kristen


Liczba postów : 384
Join date : 06/07/2009
Age : 33

Sex, drugs and rock and roll! Empty
PisanieTemat: Re: Sex, drugs and rock and roll!   Sex, drugs and rock and roll! EmptyNie Lip 19, 2009 11:58 am

pośmiała się z fotek i kota nique i poszła wypić trzecią już kawę.
Powrót do góry Go down
 
Sex, drugs and rock and roll!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Hard Rock Café

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: P o g ł o s k i :: gossipgirl.dk-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje