Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Fishwife statue

Go down 
+7
patty
isabella
david
jamie
vianne
jelka.
nanou
11 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
nanou

nanou


Liczba postów : 513
Join date : 17/06/2009
Age : 33
Skąd : paryż

Fishwife statue Empty
PisanieTemat: Fishwife statue   Fishwife statue EmptyPon Lip 06, 2009 7:08 pm

Fishwife statue 2050259581_63e8ea5f44
Powrót do góry Go down
jelka.

jelka.


Liczba postów : 152
Join date : 06/07/2009
Skąd : skopje

Fishwife statue Empty
PisanieTemat: Re: Fishwife statue   Fishwife statue EmptyPon Lip 06, 2009 7:25 pm

jelka siedziała sobie na tym murku za rzeźbą (no bo to chyba nie pomnik? pomnik fiszłajfy) ze zwieszonymi swymi długimi nogami, którymi sobie machała. wiał chłodny wietrzyk i rozwiewał jej włosy, które wpadały do oczu, ust, w ogóle nie tam gdzie trzeba. tak czy owak siedziała i patrzyła na ludzi po drugiej stronie rzeki.
Powrót do góry Go down
jelka.

jelka.


Liczba postów : 152
Join date : 06/07/2009
Skąd : skopje

Fishwife statue Empty
PisanieTemat: Re: Fishwife statue   Fishwife statue EmptyPon Lip 06, 2009 7:33 pm

jelka podskoczyła na dźwięk głosu dylana i rzeczywiście omal nie wpadła do wody, omatkomoja co by to było? dylan musiałby po nią wskoczyć czy coś! - dylan! - krzyknęła z udawaną złością - chcesz mnie zabić, od zawsze wiedziałam że chcesz to zrobić - i pewnie w dowodzie swej głębokiej nienawiści dla niego, wstała i cmoknęła go w policzek, tak po przyjacielsku.
Powrót do góry Go down
jelka.

jelka.


Liczba postów : 152
Join date : 06/07/2009
Skąd : skopje

Fishwife statue Empty
PisanieTemat: Re: Fishwife statue   Fishwife statue EmptyPon Lip 06, 2009 7:42 pm

- no dobrze, tylko żartowałam, przecież wiesz - usiadła obok niego, blisko (bo to cole ;x) bo strasznie go lubiła, a poza tym było chłodnawo, a każda z nas z doświadczenia wie, że kardigany to nie to samo co kurtki narciarskie wbrew pozorom - i co u ciebie, tak w ogóle, pomijając fakt, że się czaisz za mną, w jakichś niecnych zamiarach?
Powrót do góry Go down
jelka.

jelka.


Liczba postów : 152
Join date : 06/07/2009
Skąd : skopje

Fishwife statue Empty
PisanieTemat: Re: Fishwife statue   Fishwife statue EmptyPon Lip 06, 2009 7:48 pm

- ha! - zakrzyknęła jelka - a jednak wiedziałam, mój drogi, że chcesz mnie wrzucić do tej zimnej, brudnej wody pełnej ryb. ble - otrząsnęła się w sposób wielce teatralny - ale jednak tego nie zrobiłeś co świadczy o twym dobrym sercu. - dodała po chwili patrząc na niego ze ślicznym uśmiechem i zapinając guziczki kardigana w kolorze awokado, ale środka, nie skórki.
Powrót do góry Go down
jelka.

jelka.


Liczba postów : 152
Join date : 06/07/2009
Skąd : skopje

Fishwife statue Empty
PisanieTemat: Re: Fishwife statue   Fishwife statue EmptyPon Lip 06, 2009 7:55 pm

zawsze mógłby dokuczać żonie rybaka, ona ma nerwy z kamienia ;x
jelka przysunęła się jeszcze bliżej do dylana, rzeczywiście pomogło jej to jeżeli chodzi o odczuwanie temperatury, było jej teraz znacznie cieplej. no i oczywiście, dylan jak to dylan pachniał jakimiś przyjemnymi perfumami, nie wiem jakimi, ja się nie znam. - zatem obiecuję, że pozwolę się kiedyś wepchnąć do basenu - roześmiała się cicho - tam nie ma ryb.
Powrót do góry Go down
jelka.

jelka.


Liczba postów : 152
Join date : 06/07/2009
Skąd : skopje

Fishwife statue Empty
PisanieTemat: Re: Fishwife statue   Fishwife statue EmptyPon Lip 06, 2009 8:05 pm

to ja i on mamy coś wspólnego - cholernie krótką pamięć xd
- okej, na rybki mogę się zgodzić w ostateczności - powiedziała opierając głowę na dylanowym ramieniu - spójrz jaki fajny pies tam biega - i pokazała na psa po drugiej stronie rzeki, szalejącego z dużą gałęzią w paszczy - podobnego miałam w skopje - powiedziała bardziej do siebie, niż do niego.
Powrót do góry Go down
jelka.

jelka.


Liczba postów : 152
Join date : 06/07/2009
Skąd : skopje

Fishwife statue Empty
PisanieTemat: Re: Fishwife statue   Fishwife statue EmptyPon Lip 06, 2009 8:11 pm

- nie wszystkie - powiedziała jelka - spójrz ten jest czysty całkiem i się śmieje - ona z kolei wolałą zwirzątka, z które da się pogłaskać, albo przytulić, taki żółw na przykład: zupełny brak kontaktu emocjonalnego - no ale to twoja sprawa - dodała, bo nie lubiła się z nim kłócić.
Powrót do góry Go down
jelka.

jelka.


Liczba postów : 152
Join date : 06/07/2009
Skąd : skopje

Fishwife statue Empty
PisanieTemat: Re: Fishwife statue   Fishwife statue EmptyPon Lip 06, 2009 8:20 pm

wieem, miałam jednego, nazywał się ludwik, ale zdechł ;< a czasami dawał się drapać po szyi, wiesz?
- o, to jest świetny pomysł! - aż klasnęła w łapki - tylko... jskoro on albo ona, będzie i twój i mój, czytaj nasz, to jak rozwiążemy problemy lokalowe? tydzień u ciebie i tydzień u mnie? - ona to w ogóle strasznie wrażliwa, taka mega wrażliwa, płacze jak ogląda na animal planet 'policję dla zwierząt z miami' czy czegoś tam.
Powrót do góry Go down
jelka.

jelka.


Liczba postów : 152
Join date : 06/07/2009
Skąd : skopje

Fishwife statue Empty
PisanieTemat: Re: Fishwife statue   Fishwife statue EmptyPon Lip 06, 2009 8:28 pm

<prztul> łączę się w bólu
- dobra, to ja biorę chłopca - i uwaga, tu ujawinił się zmysła praktyczny, który wbrew pozorom jelka ma! - z suczkami są problemy, bo mogą zajść w ciążę, a jakoś nie widzę się w roli opiekunki 12 szczeniąt.
a z mężczyzną, to sobie wyobrażał? ;d sori, wiem, że nie.
Powrót do góry Go down
jelka.

jelka.


Liczba postów : 152
Join date : 06/07/2009
Skąd : skopje

Fishwife statue Empty
PisanieTemat: Re: Fishwife statue   Fishwife statue EmptyPon Lip 06, 2009 8:36 pm

ja mojemu zrobiłam pogrzeb bardzo porządny, bo zmarł bidulek w łikend. nawet miał trumienkę ;c
popatrzyła na dylana, napisałabym że spode łba, ale nie ma łba, a dylan jest wyższy, trudno osiągnąć pełny efekt, 'podełbatowości' jak się jest niższym, więc tylko trochę sfrustrowana - no dobrze, wezmę suczkę, niech ci będzie - nagle sie rozpromieniła - to ja tobie wybiorę pieska, a ty mnie, okej? - co za genialny plan!
heeeej, ale ona nie jest suczką ;d
Powrót do góry Go down
jelka.

jelka.


Liczba postów : 152
Join date : 06/07/2009
Skąd : skopje

Fishwife statue Empty
PisanieTemat: Re: Fishwife statue   Fishwife statue EmptyPon Lip 06, 2009 8:44 pm

ale suczką nie ;>
jelka przez chwilę udała zastanowienie, patrząc z uśmiechem na dylana - no wieeeesz... może - a widząc, jego hm, sfrustrowaną minę - żartuuuję przecież - powiedziała i uśmiechnęła się słodko.
//będę za 20 minut, muszę iść na spacer z moim pchlarzem xd
Powrót do góry Go down
jelka.

jelka.


Liczba postów : 152
Join date : 06/07/2009
Skąd : skopje

Fishwife statue Empty
PisanieTemat: Re: Fishwife statue   Fishwife statue EmptyPon Lip 06, 2009 9:10 pm

- no przecież wiem! jeteś bardzo męski - pokiwałą głową, na znak że to prawda - chciałbyś może jakiegoś owczarka? albo może dobermana? bo one wcale nie są groźne, wiesz?
po czym popatrzyła na zegarek, pocałowała dylana w policzek i powiedziała że niestety, ale musi juz lecieć.
Powrót do góry Go down
vianne

vianne


Liczba postów : 570
Join date : 07/07/2009

Fishwife statue Empty
PisanieTemat: Re: Fishwife statue   Fishwife statue EmptyPią Lip 10, 2009 7:02 pm

stała, trzymając się ręką za biodro i przyglądała się rzeźbie dość uważnie, krzywiąc usta. wydawała jej się ohydną, starą babą i zastanawiała się, co za idiota mógł coś takiego wyrzeźbić, a inni debile postawić to "coś" tutaj. niech się znają. ;x
Powrót do góry Go down
jamie

jamie


Liczba postów : 162
Join date : 08/07/2009

Fishwife statue Empty
PisanieTemat: Re: Fishwife statue   Fishwife statue EmptyPią Lip 10, 2009 7:22 pm

jamie szedł wolnym krokiem paląc papierosa, co było już u niego w zwyczaju . zauważył rzeźbę i usiadł na jednej z pobliskich, drewnianych ławek. oparł się wygodniej i wyglądał znajomych twarzy wśród tych wszystkich chińczyków z małymi aparacikami fotograficznymi.
Powrót do góry Go down
vianne

vianne


Liczba postów : 570
Join date : 07/07/2009

Fishwife statue Empty
PisanieTemat: Re: Fishwife statue   Fishwife statue EmptyPią Lip 10, 2009 7:27 pm

pewnie oderwała na chwilę wzrok od tej rzeźby, stwierdzając, że nie może juz na nią patrzeć, bo w nocy będzie mieć koszmary i ujrzała siedzącego na ławeczce jamie'go. poprawiła swoją koszulkę, wygładzając na okropnie płaskim brzuchu i podeszła do niego bujając seksownie biodrami, na co pozwoliły jej szpilki, które miała na nogach. - cześć. - powiedziała, siadając obok niego i pocałowała go przelotnie w policzek. - jamie, jamie. - zaoponowała, uśmiechając się przyjaźnie. - jakże dawno się nie widzieliśmy, co u ciebie? - spytała, mrugając kilkakrotnie rzęsami.
Powrót do góry Go down
jamie

jamie


Liczba postów : 162
Join date : 08/07/2009

Fishwife statue Empty
PisanieTemat: Re: Fishwife statue   Fishwife statue EmptyPią Lip 10, 2009 7:32 pm

spojrzał zdezorientowany na vianne, której na początku nie poznał. pomyślał, że jest jakimś pedofilem i zastanawiał się skąd zna jego imię, jednak po chwili rozpoznał v. i uśmiechnął się seksownie.
-vianne, cześć-odpowiedział robiąc v. miejsce.
Powrót do góry Go down
vianne

vianne


Liczba postów : 570
Join date : 07/07/2009

Fishwife statue Empty
PisanieTemat: Re: Fishwife statue   Fishwife statue EmptyPią Lip 10, 2009 7:35 pm

uśmiechnęła się słodko, zakładając za ucho, niesforny kosmyk włosów i przysunęła się ku jamie'mu. - więc, co u ciebie, hm? - powtórzyła, przyglądając mu się spod rzęs z uśmiechem zaciekawionego dziecka, po czym założyła nogę na nogę i czekała na jego opowieść całego dotychczasowego życia.
Powrót do góry Go down
jamie

jamie


Liczba postów : 162
Join date : 08/07/2009

Fishwife statue Empty
PisanieTemat: Re: Fishwife statue   Fishwife statue EmptyPią Lip 10, 2009 7:45 pm

-przyjechałem niedawno za kristen. pamiętasz moją siostrę,hm?-uniósł jedną brew patrząc na vianne. nie wiedział czy opowiadał v. o siostrze. uśmiechnął się widząc jej zaloty i zapalił następnego papierosa.
Powrót do góry Go down
vianne

vianne


Liczba postów : 570
Join date : 07/07/2009

Fishwife statue Empty
PisanieTemat: Re: Fishwife statue   Fishwife statue EmptyPią Lip 10, 2009 7:50 pm

podrapała się po brodzie, spoglądając przed siebie i próbując przypomnieć sobie twarz kristen z racji, iż była wzrokowcem. - nie, nie pamiętam. - powiedziała, mrużąc oczy. - nie mówiłeś mi o niej. - dodała, uśmiechając się łagodnie, uprzednio wbijając palec w żebro jamie'go.
Powrót do góry Go down
jamie

jamie


Liczba postów : 162
Join date : 08/07/2009

Fishwife statue Empty
PisanieTemat: Re: Fishwife statue   Fishwife statue EmptyPią Lip 10, 2009 7:54 pm

-no może. w każdym razie miałem dość rodziców.-odpowiedział i uśmiechnął się miło do vianne. -a ty? mieszkasz tu czy przyjechałaś jak ci tam-wskazał głową na japończyków w kolorowych czapeczkach. znał odpowiedź, ale nie wiedział o co ją zapytać.
Powrót do góry Go down
vianne

vianne


Liczba postów : 570
Join date : 07/07/2009

Fishwife statue Empty
PisanieTemat: Re: Fishwife statue   Fishwife statue EmptyPią Lip 10, 2009 8:03 pm

spojrzała na japończyków i roześmiała się. - nie. - pokręciła przecząco głową. - mieszkam tu. - dodała, uśmiechając się promiennie i odwróciła głowę w stronę jamie, bo wydawało jej się, że jeśli spojrzy choćby chwilę dłużej na owych japończyków nie powstrzyma gromkiego śmiechu. - a twoja siostra przyjechała tutaj na studia? - spytała, unosząc pytająco brew. jamie był trudnym rozmówcą, jak i osobą, toteż vianne, żeby nawiązać z nim kontakt zawsze musiała pytać o takie rzeczy, które wcale jej nie interesowały, ale nie dawała tego odczuć jamie'mu, chowając niechęć pod uśmiechem zaciekawionego dziecka.
Powrót do góry Go down
jamie

jamie


Liczba postów : 162
Join date : 08/07/2009

Fishwife statue Empty
PisanieTemat: Re: Fishwife statue   Fishwife statue EmptyPią Lip 10, 2009 9:13 pm

-nie wiem-wzruszył ramionami-myślę, że z tego samego powodu co ja-widział że vianne zaczyna to nudzić, zresztą dla niego siostra nie była najlepszym tematem do rozmów. -a co u ciebie vianne?-oparł się wygodnie i przyjrzał v.
Powrót do góry Go down
vianne

vianne


Liczba postów : 570
Join date : 07/07/2009

Fishwife statue Empty
PisanieTemat: Re: Fishwife statue   Fishwife statue EmptyPią Lip 10, 2009 9:24 pm

kiwnęła głową z aprobatą, uśmiechając się łagodnie. - wszystko w porządku. - skwitowała, mrugając kilkakrotnie rzęsami, bo tym razem, coś wpadło jej do oka, po czym kiedy udało jej się tego czegoś pozbyć, uśmiechnęła się kącikowo w stronę jamie.
Powrót do góry Go down
david

david


Liczba postów : 522
Join date : 07/07/2009

Fishwife statue Empty
PisanieTemat: Re: Fishwife statue   Fishwife statue EmptyCzw Lip 16, 2009 8:05 pm

zakręcił się wokół tej pięknej żony rybaka po czym usiadł na podeście zapalając papierosa. w kieszeni starej marynarki chował małą piersiówkę, którą dostał na osiemnaste urodziny. chciał się dzisiaj upić i to koniecznie, miał cholerną chcicę na czystą wódkę. mógłby go nawet później przejechać samochód albo traktor, w niczym to by mu nie przeszkadzało. pokręcił głową unosząc ręce do góry, spał dzisiaj całe pięć godzin, to i tak więcej niż zwykle. zmrużył oczy patrząc przed siebie. nie widział żadnych przeszkód co do picia w postaci zdarzeń i osób. zamoczył usta w alkoholu opierając głowę o rzeźbę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Fishwife statue Empty
PisanieTemat: Re: Fishwife statue   Fishwife statue Empty

Powrót do góry Go down
 
Fishwife statue
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Popularne-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje