Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Starbucks

Go down 
+46
charles
bianka
clyde
amanda
taryn
eddie
adam
nico
ethan
david
vianne
jasmin
kevin
tyler
joy
pontus
Alice
mythoya
jamie
cherry
lauren
naveen
kristen
santiago
michelle
cooper
rainer
natalie
tony
wolfgang
william
freja
amelia
isabella
jonathan
maxxie
ikeline
marcus
madison
elyse
darla.
lani
jackson
bailey
olivia
administracja
50 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
AutorWiadomość
administracja
Admin
administracja


Liczba postów : 49
Join date : 09/06/2009

Starbucks Empty
PisanieTemat: Starbucks   Starbucks EmptyWto Cze 09, 2009 7:29 pm

bo życie bez starbucksa nie jest prawdziwym życiem.
Powrót do góry Go down
http://hellodenmark.ohmyforum.net
olivia

olivia


Liczba postów : 99
Join date : 10/06/2009

Starbucks Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks EmptySro Cze 10, 2009 6:08 pm

umiejscowiła się w kawiarni, bo odczuwała kofeinowy głód. zamówiła sobie małą czarną, a potem usiadła przy stoliku, popijając czarny napój i słuchając muzyki ze swojego ipoda.
Powrót do góry Go down
bailey

bailey


Liczba postów : 129
Join date : 10/06/2009
Age : 34

Starbucks Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks EmptySro Cze 10, 2009 10:54 pm

usiadła wygodnie na tym miłym krzesełku.-nie wykluczam takiej możliwości,wkońcu mogliśmy się widzieć 945890386 razy w swoim życiu,tylko zwyczajnie nie zwracaliśmy na to uwagi-wzruszyła ramionami ujmując kubek/filiżankę z czekoladą w swoje smukłe warto dodać dłonie.
Powrót do góry Go down
bailey

bailey


Liczba postów : 129
Join date : 10/06/2009
Age : 34

Starbucks Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks EmptySro Cze 10, 2009 10:58 pm

-studiuję historię sztuki na pierwszym roku-upiła łyka czekolady.możliwe,że na jej twarzy pojawił się minimalny rumieniec,gdyż zauważyła,że bastien się jej przygląda,aczkolwiek jej to zbytnio nie przeszkadzało.- a ty czym się zajmujesz?-zapytała odstawiając czekoladę na stolik.
Powrót do góry Go down
bailey

bailey


Liczba postów : 129
Join date : 10/06/2009
Age : 34

Starbucks Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks EmptySro Cze 10, 2009 11:05 pm

-nie przeszkadza mi to,ale dzięki-uśmiechnęła się i pewnie jej rumieniec już trochę zbladł. -roważałam między psychologią a historią sztuki,właściwie w ostatniej chwili podjęłam decyzję,mam nadzieje,że właściwą-zmarszczyła swój nos,na którym możliwe,że znajdowały się piegi,prawie niewidoczne.naciągnęła rękawy swetra na jej dłonie,nie żeby było jej zimno,tylko to już chyba był taki nawyk.
Powrót do góry Go down
bailey

bailey


Liczba postów : 129
Join date : 10/06/2009
Age : 34

Starbucks Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks EmptySro Cze 10, 2009 11:15 pm

pewnie miał słabe krążenie.-tak i żadko stąd wyjeżdżam tylko w stanie konieczności-uśmiechnęła się.można by powiedzieć,że jest nawet patriotką,ale tylko tak o sobie pomyślała.-mieszkasz sam,czy może z rodzicami?-bo i takie przypadki się zdarzały.upiła większą zawrtość kubka.
Powrót do góry Go down
bailey

bailey


Liczba postów : 129
Join date : 10/06/2009
Age : 34

Starbucks Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks EmptySro Cze 10, 2009 11:20 pm

-nawet ci zazdroszczę,mimo moich dziewiętnastu lat moi rodzice nadal mnie kontrolują,czasem chciałabym,żebyśmy nie mieszkali w jednym mieście-powiedziała to z grymasem na twarzy.jak już pewnie pisałam bailey jest nieśmiałą osobą,nieskorą do zadawania pytań bastienowi,więc to on musiał się tutaj produkować.
Powrót do góry Go down
bailey

bailey


Liczba postów : 129
Join date : 10/06/2009
Age : 34

Starbucks Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks EmptySro Cze 10, 2009 11:26 pm

ucieszyło ją to nawet,bo niewiele osób ją rozumiało,a jeszcze mniej jej o tym mówiło.- obiad?...w sumie czemu nie? raczej nie mam na jutro nic zaplanowane w godzinach popołudniowych-odstawiła pusty kubek na stolik.- jeśli nie zmienisz zdania do jutra,to do mnie napisz-pewnie w międzyczasie nawet podała mu swój numer.ha.
Powrót do góry Go down
bailey

bailey


Liczba postów : 129
Join date : 10/06/2009
Age : 34

Starbucks Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks EmptySro Cze 10, 2009 11:32 pm

-nic się nie stało-machnęła wręcz teatralnie ręką.-najczęściej jadam w fastfoodach,ale nie wiem czy można nazwać to obiadem-zmarszczyła brwi.bo mama jej zawsze mówiła,że to niezdrowe przecież jest.uśmiechnęła się miło do bastiena.
Powrót do góry Go down
bailey

bailey


Liczba postów : 129
Join date : 10/06/2009
Age : 34

Starbucks Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks EmptySro Cze 10, 2009 11:39 pm

-a no tak,trochę się zasiedziałam,pewnie zajęłam ci tylko czas..-zająknęła się i palnęła się ręką w czoło.niestety miała taki odruch.-poradzę sobię-chciała chyba pokazać,że jednak nie potrzebuje bohatera,który uratuje ją przed złym światem.lecz to była tylko taka poza.-dzięki za miły wieczór-uśmiechnęła się kacikowo i powoli zbierała się do wyjścia,pewnie tak naprawdę liczyła,że odprowadzi ją do drzwi.
Powrót do góry Go down
bailey

bailey


Liczba postów : 129
Join date : 10/06/2009
Age : 34

Starbucks Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks EmptySro Cze 10, 2009 11:48 pm

-dam sobię radę,wkońcu jestem duża-cmoknęła go w policzek,czując jego jakże miły dwudniowy zarost.pewnie też założyła swoją kurtkę czy co tam miała,o ile wcześniej tego nie uczyniła.-to do zobaczenia-jeszcze pomachała mu ręką,zaraz znikając pewnie za rogiem.zaprosiła by go do siebie albo coś ale ja musze iść.................
Powrót do góry Go down
jackson

jackson


Liczba postów : 33
Join date : 13/06/2009

Starbucks Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks EmptySob Cze 13, 2009 4:05 pm

wszedł do kawiarni, zamówił jedną frappucino i usiadł przy stole tuż koło okna. Chwycił swojego blackberry i zaczął przeglądać najnowsze wieści ze świata szołbizu.
Powrót do góry Go down
lani

lani


Liczba postów : 35
Join date : 11/06/2009

Starbucks Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks EmptySob Cze 13, 2009 4:12 pm

Ona przyszla napić się z ranka mrożonej kawki, bo była piękna pogoda! Wkroczyła uśmiechnięta, kierując się prosto do kasy.
Powrót do góry Go down
jackson

jackson


Liczba postów : 33
Join date : 13/06/2009

Starbucks Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks EmptySob Cze 13, 2009 4:13 pm

Oderwał wzrok od blackberry i spojrzał na dziewczynę.
' Może być ' pomyślał i uśmiechnął się pod nosem.
Powrót do góry Go down
darla.

darla.


Liczba postów : 274
Join date : 12/06/2009

Starbucks Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks EmptySob Cze 13, 2009 4:15 pm

siedziała przy stoliku, tuż za jacksonem, pijąc swoje waniliowe latte i spoglądając przez okno, zastanawiała się, czy aby na pewno wyłączyła żelazko.
Powrót do góry Go down
lani

lani


Liczba postów : 35
Join date : 11/06/2009

Starbucks Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks EmptySob Cze 13, 2009 4:15 pm

Zerknęła na faceta, który jej się przyglądał. Miał minę jakby ją oceniał, a strasznie tego nie lubiła. Spojrzała na niego pytająco, z groźną miną. Zgodnie ze standardowym scenariuszem powinien teraz odwrócić speszony wzrok.
Powrót do góry Go down
jackson

jackson


Liczba postów : 33
Join date : 13/06/2009

Starbucks Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks EmptySob Cze 13, 2009 4:19 pm

Dzielnie utrzymywał z nią kontakt wzrokowy. Po chwili jednak odwrócił wzrok i spojrzał na pusty kubek. Ponieważ nadal mu się chciało pić, sięgnął do kieszeni po drobne.
- Niemożliwe - zawołał. Brakowało mu dwóch koron do drugiego kubka kawy, a nie miał przy sobie karty kredytowej ani innych pieniędzy. Odwrócił się do dziewczyny siedzącej za nim.
- Możesz mi pożyczyć parę groszy na kawę? - zapytał się i posłał jej czarujący uśmiech.
Powrót do góry Go down
lani

lani


Liczba postów : 35
Join date : 11/06/2009

Starbucks Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks EmptySob Cze 13, 2009 4:21 pm

-Mam wysokie oprocentowanie - wzruszyła ramionami i sięgnęła do kieszeni i wyskubała jakieś drobniaczki, po czym podała mu je. Nie była do końca zadowolona z tego, że nie ugięła go. Spróbuje jakoś inaczej. Więc nadal się w niego twardo wpatrywała.
Powrót do góry Go down
darla.

darla.


Liczba postów : 274
Join date : 12/06/2009

Starbucks Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks EmptySob Cze 13, 2009 4:22 pm

zamrugała kilkakrotnie rzęsami, drapiąc się, po policzku, po czym rzucając ledwo dosłyszalne " czekaj, poszukam", zaczęła grzebać w torbie za portfelem, który triumfalnie znalazła, parę sekund później. wyjęła drobne i podała mu z chłodnym spojrzeniem, po czym położyła portfel na stoliku, tuż w zasięgu ręki, dla bezpieczeństwa i napiła się latte.
Powrót do góry Go down
jackson

jackson


Liczba postów : 33
Join date : 13/06/2009

Starbucks Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks EmptySob Cze 13, 2009 4:23 pm

- Mogę dać ci coś w zastaw jak tego bardzo pragniesz - powiedział sięgając do kieszeni. Wyjął swojego iPoda i wyciągnął go w kierunku dziewczyny.
Powrót do góry Go down
lani

lani


Liczba postów : 35
Join date : 11/06/2009

Starbucks Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks EmptySob Cze 13, 2009 4:24 pm

-Po co mi twój ipod - stwierdziła obojętnym tonem. Za to spojrzała znacząco w stronę jego spodni, uśmiechając się jednokącikowo. Przyuważyła przy tym darlę i uśmiechnęła się do niej, prezętując całą gamę białych ząbków. Pewnie była wniebowzięta, widząc lani!
Powrót do góry Go down
jackson

jackson


Liczba postów : 33
Join date : 13/06/2009

Starbucks Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks EmptySob Cze 13, 2009 4:26 pm

Opuścił rękę i schował iPoda. Ponieważ męczył go dodatkowo lekki kac, nie zauważył jak dziewczyna wymienia uśmiechy ze swoją koleżanką.
- Dobraaaa, to zacznijmy od tego jak masz na imię.
Powrót do góry Go down
darla.

darla.


Liczba postów : 274
Join date : 12/06/2009

Starbucks Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks EmptySob Cze 13, 2009 4:29 pm

uśmiechnęła się całkiem przyjaźnie w stronę lani, po czym spojrzawszy do filiżanki z kawą, zaczęła nią obracać, ale niestety kawa nie rozstąpiła się, pod owym wpływem, pewnie dlatego, ze nie miała laski, żeby w nią uderzyć. westchnęła i spojrzawszy przez okno uśmiechnęła się na widok całkiem przystojnego, przechodzącego chłopaka.
Powrót do góry Go down
lani

lani


Liczba postów : 35
Join date : 11/06/2009

Starbucks Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks EmptySob Cze 13, 2009 4:30 pm

-Lani - przedstawiła się, zastanawiając się wcześniej czy nie podać przypadkiem jakiegoś innego imienia, ale co jej tam. Wzięła od sprzedawczyni swoją kawkę i odsuneła się, czekając na chłopaka. Wysłała darli spojrzenie typu 'zaraz przyjdę', o tak, będzie naprawdę fajnie.
Powrót do góry Go down
jackson

jackson


Liczba postów : 33
Join date : 13/06/2009

Starbucks Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks EmptySob Cze 13, 2009 4:33 pm

Podszedł do kasy i zamówił kolejną kawę. Wziął kubek i ruszył w kierunku swojego stolika. Zauważając, że dziewczyna stoi koło niego, zaprosił ją do stołu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Starbucks Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks Empty

Powrót do góry Go down
 
Starbucks
Powrót do góry 
Strona 1 z 19Idź do strony : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Kawiarenki, fasfoody.-
Skocz do:  
Free forum | Sztuka | Mangas | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje