Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 kfc

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
lauren

lauren


Liczba postów : 245
Join date : 10/07/2009

kfc - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: kfc   kfc - Page 3 EmptyPią Lip 17, 2009 12:49 am

- chcę nadal - wyszeptała bezsilnie, zerkając na niego trochę nie pewnie, bo miała obawę, że zaraz znowu okażę się, że znowu całkiem opacznie zrozumiał jej słowa, czuła pewnie nieznośne ściskanie w klatce piersiowej, co było wynikiem zdenerwowania, bo pewnie lauren szybko się denerwowała, tak jak ja xd
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

kfc - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: kfc   kfc - Page 3 EmptyPią Lip 17, 2009 12:52 am

- cieszę się, ale to i tak chyba nic nie zmienia, bo masz już mieszkanie. - powiedział chłodno, uśmiechając się całkiem subtelnie i oparł się o krzesło, drapiąc po policzku. to było chyba jak uderzenie z otwartej dłoni w twarz, a przynajmniej ja bym to tak odebrała. ;c
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 245
Join date : 10/07/2009

kfc - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: kfc   kfc - Page 3 EmptyPią Lip 17, 2009 12:57 am

- znalazłam mieszkanie, co nie znaczy, że już je wynajęłam - splotła ręce dłońmi pocierając swoje chude ramiona, czuła się dziwnie, nawet chyba nie potrafiła nazwać tego stanu, bo rozmawiała z markusem, a wydawało jej się, że rozmawia z kimś zupełnie obcym, ale nic nie powiedziała, bo chłód jego głosu ją zniechęcił do mówienia czegokolwiek.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

kfc - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: kfc   kfc - Page 3 EmptyPią Lip 17, 2009 1:03 am

spojrzał na nią z jakimś większym zainteresowaniem, ale jego ton nadal pozostawał chłodny i zdystansowany, kiedy spytał, czy ma zamiar je wynając, a to wszystko chyba dlatego, że czuł się w tej sytuacji strasznie niepewnie, nieswojo i nieobeznanie. trochę go to przerastało i nie ogarniał, a za wszelką cenę nie chciał pokazać teg lauren. westchnął w duchu, mając ochotę rzucić się z mostu.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 245
Join date : 10/07/2009

kfc - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: kfc   kfc - Page 3 EmptyPią Lip 17, 2009 1:06 am

czuła, że to krzesło staję się coraz bardziej niewygodne, klienci pożerali swoje podwójne zestawy, a ona nie wiedziała, czy uda jej się schować pod stół i już nigdy z niego nie wyjść, zapięła swój sweterek na ostatni guzik zastanawiając się co właściwie ma odpowiedzieć.
- nie chcę go wynająć, chcę mieszkać z tobą, czy to wystarczająco jasne? - powiedziała to zachrypniętym głosem, przełykając głośno ślinę, mając nadzieje, że zrozumie, w końcu.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

kfc - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: kfc   kfc - Page 3 EmptyPią Lip 17, 2009 1:12 am

pewnie odetchnął z widoczną ulgą, po czym roześmiał się, patrząc na swoje kolana i kręcąc głową z dezaprobatą do samego siebie. przysunął się z krzesłem do lauren i objał ją ramieniem. - kocham cię. - wyszeptał do jej ucha, kładąc dłoń na jej kolanie, po czym uświadomił sobie, co właśnie powiedział i zabrał dłoń, którą zaczął drapać się niezgrabnie po policzku.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 245
Join date : 10/07/2009

kfc - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: kfc   kfc - Page 3 EmptyPią Lip 17, 2009 1:19 am

trwała w jego objęciach mając nadzieje, że zaraz nie ucieknie, poczuła się dosyć nieswojo, więc przygryzła jego dolną wargę uśmiechając się do jego ust, ujęła w dłoń jego rękę, którą pewnie chciał równie niezgrabnie rozdrapać sobie policzek. nic, nie powiedziała, bo jego reakcja spowodowała, że bała się powiedzieć cokolwiek, żeby nie zabrzmieć znowu dwuznacznie.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

kfc - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: kfc   kfc - Page 3 EmptyPią Lip 17, 2009 1:32 am

ej, nie ukciekł. pocałował ją w usta, uśmiechając się seksownie i przytulił lauren do siebie, czy też siebie do lauren - w każdym razie, obejmowali się. pewnie wymruczał, że chcę ją dzisiaj u siebie i może zabrzmiało to dwuznacznie, ale on nie zdawał sobie z tego sprawy, bo wcale nie mówił w podtekście seksualnym, dodał jeszcze, że dzisiaj i już na stałe i skwitował to pocałunkiem, wcale nie zaprawianym kurczakiem, bo przecież owego nie jadł, prawda.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 245
Join date : 10/07/2009

kfc - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: kfc   kfc - Page 3 EmptyPią Lip 17, 2009 1:38 am

przesunęła delikatnie opuszkami palców po jego żebrach, wyszeptała mu do ucha, że muszą to jakoś uczcić, a na swoje słowa uśmiechnęła się tylko prowokująco, wtulając się w jego tors jeszcze intensywniej, powiedziała mu nawet o tym, że pewnie nie ma już odwrotu, co kojarzy mi się z tym beznadziejnym horrorem! najpiękniejsze jest to, że nie musiała przenosić żadnych rzeczy, gdyż większość już była u markusa od dawna.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

kfc - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: kfc   kfc - Page 3 EmptyPią Lip 17, 2009 1:46 am

przechywcił ten uśmiech i również się uśmiechnął, ale on dziarsko, przesuwając opuszkami palców, pod wargach lauren, którę później pocałował czule. zaoponował pewnie, żeby poszli do niego, a raczej do nich w takowym razie, bo on nie miał zamiaru konsumować owego kurczaka, a siedzenie tutaj było bez sensu, poza tym, że już powinno być zamknięte od 46 min. xd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





kfc - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: kfc   kfc - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
kfc
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Kawiarenki, fasfoody.-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje