Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 molo

Go down 
+28
angus
ingrid
phillip
polly
pheobe
cooper
sarah
ikeline
maxxie
nanou
eddie
tyler
joy
kristen
naveen
chloe
marcus
velvet
olivia
santiago
wolfgang
matthew
masha
duncan.
blanche.
amelia
isabella
kevin
32 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
AutorWiadomość
alan

alan


Liczba postów : 21
Join date : 15/09/2009
Age : 34
Skąd : belgia

molo - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: molo   molo - Page 14 EmptySro Wrz 16, 2009 8:39 pm

- nie, ale pomyślałem, że taka ładna dziewczyna jak ty może potrzebuje towarzystwa, więc proszę bardzo. mogę ci nawet zagrać co tylko chcesz. alan jestem. miło poznać, jak masz na imię, co? - zapytał się jej, poprawiając swoją gitarę na ramieniu, uwielbiał grać na niej i popisywać się że umie na niej grać, szczególnie przed dziewczynami z jego uniwerka i jego roku, hej.
Powrót do góry Go down
denise

denise


Liczba postów : 30
Join date : 30/08/2009
Age : 34
Skąd : nowy orlean.

molo - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: molo   molo - Page 14 EmptySro Wrz 16, 2009 8:49 pm

a denise też umiała grać na gitarze! ma to nawet napisane wizytówce. :d także jej alan nie imponował tym, że umiał grać na gitarze. uuu, smutne, alan nie zaimponuje jej tak szybko. - nie musisz mi grać. - odparła z nieco chłodną miną, wzruszyła ramionami, przeczesała włosy, a na koniec ładnie się uśmiechnęła. - denise. - przedstawiła się z pełną kulturką. - zawsze próbujesz poderwać dziewczyny na gitarę? - zapytała po chwili, jaka cwaniara z niej.
Powrót do góry Go down
alan

alan


Liczba postów : 21
Join date : 15/09/2009
Age : 34
Skąd : belgia

molo - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: molo   molo - Page 14 EmptySro Wrz 16, 2009 8:54 pm

- nie zawsze. wiesz, zdarza się że czasami po prostu zapraszam je na drinka, czasami zabieram na romantyczną kolację, czasami gdzieś za miasto. - wzruszył ramionami i tylko zaciągnął się papierosem, którego zapalił sobie teraz. alan bywał dość dwulicowym facetem, czasami na prawdę był wkurzający i irytujący, bywał dziecinny także! więc na razie tylko spojrzał się na nią. - miło mi cię poznać, tak czy inaczej. idziesz na kawę? czy mam cię zostawić? - zapytał się jej, ej, nie będzie się narzucał xd
Powrót do góry Go down
denise

denise


Liczba postów : 30
Join date : 30/08/2009
Age : 34
Skąd : nowy orlean.

molo - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: molo   molo - Page 14 EmptySro Wrz 16, 2009 9:16 pm

w sumie to na początku mogą się wkurzać na wzajem. xd będzie śmiesznie. i w sumie to alan wydawał jej się pewny siebie, ale z drugiej strony jakoś tak milusio się z nim gadało, ojaaaa. i dobrze, że zaproponował kawę! na twarzy denise od razu pokazał się uśmiech. - hm, na kawę mogę iść. - odparła miło, uśmiechnęła się, założyła kosmyk włosów za uszko i poszli i możesz zacząć bo wiem, że cię to kręci. :d
Powrót do góry Go down
Sponsored content





molo - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: molo   molo - Page 14 Empty

Powrót do góry Go down
 
molo
Powrót do góry 
Strona 14 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Nad wodą-
Skocz do:  
Free forum | Sztuka | Mangas | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje