Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 mieszko ianka.

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
kristen

kristen


Liczba postów : 384
Join date : 06/07/2009
Age : 33

mieszko ianka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mieszko ianka.   mieszko ianka. - Page 2 EmptyPią Paź 02, 2009 9:27 pm

zmarzł jej tyłek, więc wstała i pobiegła w stronę mieszkania iana nie zważając na trąbiącą taksówkę. właściwie to nie wiedziała co chce mu powiedzieć, na pewno nie wybaczyć, w końcu to kristen. zauważyła go siedzącego na ławce, więc podeszła i stanęła nad nim dysząc cicho bo w końcu bieg w szpilkach to sztuka i ciężki sport!
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 61
Join date : 21/08/2009

mieszko ianka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mieszko ianka.   mieszko ianka. - Page 2 EmptyPią Paź 02, 2009 9:30 pm

oho! pewnie od razu wstał! straszne dreszcze mu po plerach przeszły. - przepraszam, naprawdę, wybacz. to był taki przypływ emocji, nie chciałem cię obrazić, wybacz. - bla bla bla. zaczął tę swoją paplaninę +przeprosiny. próbował ją przytulić. - przepraszam. - wyszeptał.
Powrót do góry Go down
kristen

kristen


Liczba postów : 384
Join date : 06/07/2009
Age : 33

mieszko ianka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mieszko ianka.   mieszko ianka. - Page 2 EmptyPią Paź 02, 2009 9:38 pm

odeszła krok do tyłu uniemożliwiając mu przytulenie jej, w końcu była na niego zła i w ogóle, nie? kiwała coś głową niezrozumiale, nie mogła wykrztusić ani słowa. chyba znowu zaczęła płakać ale nie zwracała uwagi na pojedyncze łzy lecące po jej policzkach. wpatrywała się jak zaczarowana w jego oczy i zw.
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 61
Join date : 21/08/2009

mieszko ianka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mieszko ianka.   mieszko ianka. - Page 2 EmptyPią Paź 02, 2009 9:43 pm

- słuchaj, nie chciałem żebyś szła, wkurzyłem się, nie wiem po co. przecież ty po prostu nie chciałaś się zmuszać do całowania, ani ja tego nie chciałem, wybacz.- dobra zrobi wiochę ale chce by mu wybaczyła, ukląkł przed nią i pocałował ją w dłoń nim ją wyrwała. xdddddddddddddd ook
Powrót do góry Go down
kristen

kristen


Liczba postów : 384
Join date : 06/07/2009
Age : 33

mieszko ianka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mieszko ianka.   mieszko ianka. - Page 2 EmptyPią Paź 02, 2009 10:22 pm

uśmiechnęła się wolno spoglądając na iana.
-wstawaj wariacie-powiedziała spoglądając na niego znacząco. postukała obcasem o asfalt otulając się ramionami bo zimno było a ona w samej letniej sukieneczce, noo.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





mieszko ianka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mieszko ianka.   mieszko ianka. - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
mieszko ianka.
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Domy i mieszkania-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje