Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 spożywczak.

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
colton

colton


Liczba postów : 180
Join date : 11/07/2009

spożywczak. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: spożywczak.   spożywczak. - Page 2 EmptySob Lip 11, 2009 8:09 pm

- o boże, nie mam rodzeństwa - roześmiał się, chyba nawet nie z tego jak to zabrzmiało, a z tego jak to wypowiedział w jego ustach te słowa brzmiały dosyć przesadnie, oja przesadnie to moje najulubieńsze słowo.
Powrót do góry Go down
vianne

vianne


Liczba postów : 570
Join date : 07/07/2009

spożywczak. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: spożywczak.   spożywczak. - Page 2 EmptySob Lip 11, 2009 8:13 pm

- szkoda. - powiedziała, unosząc w górę prawą brew, tak dla odmiany i uśmiechnęła się z przekąsem, nie podnosząc głowy z nad reklamówki, do puki nie strzepała ostatniej mrówki. - żartowałam. - dodała, uśmiechając się kokieteryjnie i spoglądając spod rzęs na coltona.
Powrót do góry Go down
colton

colton


Liczba postów : 180
Join date : 11/07/2009

spożywczak. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: spożywczak.   spożywczak. - Page 2 EmptySob Lip 11, 2009 8:16 pm

mrówki jednoznacznie kojarzą mi się z piknikiem i porywaniem jedzenia, kolton spojrzał na nią w pierwszym momencie trochę przerażony, gdyż może ona jest jakaś fanką dzieci, czy coś w tym rodzaju, po czym odetchnął dosyć głośno strzepując nieistniejący kurz z spodni.
- to dobrze - mruknął - zawsze zapraszasz nieznajomych na kolacje? - spojrzał na nią uśmiechając się nonszalancko.
Powrót do góry Go down
vianne

vianne


Liczba postów : 570
Join date : 07/07/2009

spożywczak. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: spożywczak.   spożywczak. - Page 2 EmptySob Lip 11, 2009 8:23 pm

spojrzała na niego lekko mrużąc oczy. - jesteś pierwszym. - powiedziała, po czym uśmiechnęła się łagodnie i wstała z murku, otrzepując swój tyłek. nachyliła się nad coltonem i przytrzymując dłonią swoje włosy, cmokneła go w policzek. - w takim razie do zobaczenia. - rzuciła, uśmiechajac się kokieteryjnie, po czym wzięła zakupy i poszła.
Powrót do góry Go down
mercedes

mercedes


Liczba postów : 47
Join date : 22/07/2009

spożywczak. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: spożywczak.   spożywczak. - Page 2 EmptySro Lip 22, 2009 9:32 pm

dobra zabawimy się w łamagę. merc wyszła ze sklepu bo po plaży trzeba zrobić zakupów do domu. ;d chyba pani ekspedientka dała beznadziejne siaty bo wszystkie zakupy jej powypadały i nikt nawet ze sklepu nie pofatygował się jej pomóc. przeklęła cicho i zaczęła zbierać pod nogami dylana, hyhy.
Powrót do góry Go down
mercedes

mercedes


Liczba postów : 47
Join date : 22/07/2009

spożywczak. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: spożywczak.   spożywczak. - Page 2 EmptySro Lip 22, 2009 9:39 pm

a może ona wolała nie przepłacać,a może miała uczulenie na eko torby, chociaż to niemożliwe ale okej. - dzięki. - powiedziała i usiadła obok niego. Zaczęła wyrabiać coś z tą siatą zamiast pójść do sklepu i poprosić o inną, idiotka no po prostu idiotka. ;d
Powrót do góry Go down
mercedes

mercedes


Liczba postów : 47
Join date : 22/07/2009

spożywczak. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: spożywczak.   spożywczak. - Page 2 EmptySro Lip 22, 2009 9:47 pm

- skąd wiesz czy jestem jedna ? - zapytała i popatrzyła na bułeczki, które wyleciały czy nie są brudne. jedną wyrzuciła bo guma się do niej przykleiła fee, w jednej sekundzie przy bułce znalazło się setki gołębi. - jaacie. - skomentowała całe zdarzenie jednym jęknięciem i wzięła do ręki gumę. - chcesz? - zapytała ni stąd ni zowąd, może chciała być fajna i poczęstować nieznajomego gumą?
Powrót do góry Go down
mercedes

mercedes


Liczba postów : 47
Join date : 22/07/2009

spożywczak. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: spożywczak.   spożywczak. - Page 2 EmptySro Lip 22, 2009 9:55 pm

- mieszkam z rodziną, ale to chwilowo, niedługo się od nich wyprowadzam. powiedzmy,że twoja intuicja przepowiada przyszłość. - uśmiechnęła się i popatrzyła na swoje super zakupy, westchnęła cicho. - jeju i muszę zapikać z tym, chyba wezwę taxi. - powiedziała swoje myśli na głos.
Powrót do góry Go down
mercedes

mercedes


Liczba postów : 47
Join date : 22/07/2009

spożywczak. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: spożywczak.   spożywczak. - Page 2 EmptySro Lip 22, 2009 10:02 pm

- to fajnie. - a ona nie miała zamiaru z nim zapikać gdzieś tam o! ;d - a tak w ogóle to jestem mercedes. - pomachała do niego, oj to podawanie ręki już jest nudne. - a tyyy ? - zapytała przeciągle, popatrzyła na niego kątem oka, ciekawa jakie imię zaraz padnie.
Powrót do góry Go down
mercedes

mercedes


Liczba postów : 47
Join date : 22/07/2009

spożywczak. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: spożywczak.   spożywczak. - Page 2 EmptySro Lip 22, 2009 10:08 pm

- no mi ciebie też. - tak czasem była nudna, przecież to pisałam! no ale o czym miała z nim gadać? hej uprawiałeś seks ? o jaa to by się pewnie działo. - kurcze, powiedz mi hm. - zastanowiła się chwilę. - pracujesz gdzieś albo coś ? - o zadała świetne pytanie. :d
Powrót do góry Go down
katty

katty


Liczba postów : 201
Join date : 17/09/2009
Age : 33
Skąd : floryda.

spożywczak. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: spożywczak.   spożywczak. - Page 2 EmptyNie Wrz 27, 2009 6:35 pm

ojej, więc stała sobie przed spożywczakiem, paląc papierosa. nie mogła zebrać się z zakupami wszystkimi, cóż, więc na razie tylko czekała na jakąś taksówkę do domu!
Powrót do góry Go down
sidney

sidney


Liczba postów : 173
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : kanada

spożywczak. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: spożywczak.   spożywczak. - Page 2 EmptyNie Wrz 27, 2009 6:39 pm

sid przechodził obok, właściwie w planach miał jakieś mini zakupy, ale kompletnie o nich zapomniał, a jego tok myślenia zawładnęła jakaś niemądra myśl o jakiejś niemoralnej czynności ;c w każdym bądź razie od tego wszystkiego dostał weny, dlatego idąc, śmiał się do wszystkich wkoło i palił camela. bez filtra. flirta. i znów nie zauważył katty!
Powrót do góry Go down
katty

katty


Liczba postów : 201
Join date : 17/09/2009
Age : 33
Skąd : floryda.

spożywczak. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: spożywczak.   spożywczak. - Page 2 EmptyNie Wrz 27, 2009 6:43 pm

tym razem nawet ona go nie zauważyła, pewnie miała go gdzieś, bo przecież ostatnio nie miała humorku. więc na razie tylko zabrała się za zakupy i wpadła na sida, napisałam disa. no ale nieważne. kiedy już na niego wpadła, odgarnęła swoje włosy do tyłu, żeby lepiej zobaczyc kogo uderzyła i westchnęła. - hej sidney - powiedziała cicho i tylko oblizała usta. uśmiechnęła się może z lekka.
Powrót do góry Go down
sidney

sidney


Liczba postów : 173
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : kanada

spożywczak. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: spożywczak.   spożywczak. - Page 2 EmptyNie Wrz 27, 2009 6:47 pm

on potknął się o wystający kamień i poległ jak długi. żartuję, acz prawie by tak było, gdyby nie złapał szybko równowagi. ma się ten refleks! no w każdym bądź razie obrócił się do tej nieszczęsnej ofiary, która chodzić nie umie i... zamarł. - o, hej, katt - mruknął, zrobiło mu się głupio, że tak o niej pomyślał, po czym uśmiechnął się. nawet nachylił się i pocałował ją płytko w kącik ust, ugh, teraz będą się zachowywać jak dzieci: ona powiedziała mu co czuje, poczuła się sparzona, on z lekka się wystraszył i się jej boi. nie wiem czy to prawda, ale mniejsza xd uśmiechnął się lekko i spojrzał na zakupy. - jesteś pewna, że ty to wszystko zjesz? - zapytał z poważną miną.
Powrót do góry Go down
katty

katty


Liczba postów : 201
Join date : 17/09/2009
Age : 33
Skąd : floryda.

spożywczak. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: spożywczak.   spożywczak. - Page 2 EmptyNie Wrz 27, 2009 6:51 pm

- hm, nie wiem, w końcu jestem bardzoo bardzo chudziutka, to nie żaden dla mnie problem. większośc mam na jutro i w ogóle! wyjeżdżam daaleeeko, to mi się przyda - powiedziała z uśmiechem i oblizała usta., pewnie tak po pocałunku. było jej nadal jakoś tak źle i w ogóle płakała bardzo często, wieczorami jej się tak ostatnio zdarzyło. więc na razie tylko westchnęła znowu. - pomożesz mi troszeczkę, bo się nie zabiorę, moja taksówka już sobie chyba pojechała, no cóż - powiedziała i wzruszyła ramionami
Powrót do góry Go down
sidney

sidney


Liczba postów : 173
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : kanada

spożywczak. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: spożywczak.   spożywczak. - Page 2 EmptyNie Wrz 27, 2009 6:58 pm

- jak bardzo daleko? - zapytał, z czystej ciekawości. przecież mogła sobie pojechać nawet na trzy miesiące, może by się w nim odkochała. aha, jasne. wcale tego nie chciał; jarało go to, że z kolei ona tak się nim jarała! przyjrzał jej się, przystając. pewnie wsunął swojego papierosa między usta i zaciągnął się. - ach, jasne, zapomniałem spytać, czy ci pomóc - mruknął, głupkowaty był dziś całkiem, może dlatego, że dis znów przyszedł do braciszka z zielonym :d w każdym bądź razie złapał za siatkę, a kat objął nieporadnie ramieniem. - idziemy do ciebie? znalazłaś już te klucze? - zapytał, ogólnie był jakiś taki małomówny znów, bo zapomniałam, że właśnie taki on jest.
Powrót do góry Go down
katty

katty


Liczba postów : 201
Join date : 17/09/2009
Age : 33
Skąd : floryda.

spożywczak. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: spożywczak.   spożywczak. - Page 2 EmptyNie Wrz 27, 2009 7:00 pm

- no, mam klucze. wylatuję do japonii, tam mam rodzinę - powiedziała cicho i pewnie spojrzała się na niego. westchnęła cicho. - to chodźmy - powiedziała i ruszyli i zaczniesz.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





spożywczak. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: spożywczak.   spożywczak. - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
spożywczak.
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Zakupy-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje