Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 jamie

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

jamie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: jamie   jamie - Page 3 EmptyPon Sie 31, 2009 10:43 pm

heather najwidoczniej uznała, że jest mu to obojętne. - rozumiem - powiedziała cicho, cofając się o krok. zaczęła szukać telefonu po kieszeniach, żeby zamówić taksówkę.
Powrót do góry Go down
jamie

jamie


Liczba postów : 162
Join date : 08/07/2009

jamie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: jamie   jamie - Page 3 EmptyPon Sie 31, 2009 10:51 pm

-nic nie rozumiesz!-powiedział w nagłym przypływie energii i złości. wstał i stanął na przeciwko heather. -nie pozwalasz mi niczego wyjaśnić, a jak już to mi nie wierzysz! proszę bardzo, jeśli wolisz tak to rozegrać...-nagle to jemu zachciało się płakać, ale przecież jest facetem, nie :d? zagryzł tylko wargę i odsunął się od h. siadając tym razem na pobliskiej ławce.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

jamie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: jamie   jamie - Page 3 EmptyPon Sie 31, 2009 10:53 pm

- przepraszam - powiedziała cicho, siadając obok niego. - po prostu bardzo cię kocham, to logiczne, że jestem zazdrosna i nie skaczę z radości słysząc, że będziesz miał dziecko z inną - wzruszyła ramionami.
Powrót do góry Go down
jamie

jamie


Liczba postów : 162
Join date : 08/07/2009

jamie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: jamie   jamie - Page 3 EmptyPon Sie 31, 2009 10:56 pm

-cholera-powiedział ukrywając twarz w dłoniach. -ile razy mam ci jeszcze powtórzyć? ona nie jest ze mną w ciąży!-prawie, że krzyknął nie zważając na ludzi przyglądających się im. nie chciał tak na nią nakrzyczeć, ale był mega zły.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

jamie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: jamie   jamie - Page 3 EmptyPon Sie 31, 2009 10:58 pm

sama nie wiedziała co powinna powiedzieć i zrobić. pokiwała tylko ze zrozumieniem głową, mając nadzieję, że jamie mówi prawdę. - wierzę ci - powiedziała cicho, zerkając kątem oka na ludzi, którzy pewnie potraktowali ich jak wyjątkowo ciekawy spektakl.
Powrót do góry Go down
jamie

jamie


Liczba postów : 162
Join date : 08/07/2009

jamie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: jamie   jamie - Page 3 EmptyPon Sie 31, 2009 11:57 pm

spojrzał na nią leciutko się uśmiechając. -hmm, jeśli chcesz... jeśli nie jesteś gotowa...-słowa nie mogły mu przejść przez gardło-możemy jak narazie zostać przyjaciółmi-znów utkwił wzrok w swoich butach. w myślach powtarzał "nie, nie, nie, nie, nie"
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

jamie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: jamie   jamie - Page 3 EmptyWto Wrz 01, 2009 12:02 am

zacisnęła pięści, aż pewnie zbielały jej kostki. popatrzyła mu w oczy, chcąc z nich coś wyczytać, ale najwidoczniej nie przyniosło to pożądanego rezultatu. - jeśli tak właśnie chcesz to w porządku - powiedziała w końcu, starając się ogarnąć to wszystko w myślach. wcale nie chciała, żeby zostali tylko przyjaciółmi, ale miała wrażenie, że on tak właśnie chciał. pewnie w myślach widziała już jak jest szczęśliwy z tą całą annie.
Powrót do góry Go down
jamie

jamie


Liczba postów : 162
Join date : 08/07/2009

jamie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: jamie   jamie - Page 3 EmptyWto Wrz 01, 2009 12:06 am

-nie ja tego nie chce. -odparł szybko zdecydowanym głosem spoglądając w oczy heather. -kocham cię-szepnął mrużąc oczy.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

jamie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: jamie   jamie - Page 3 EmptyWto Wrz 01, 2009 12:09 am

dlatego też nic już nie powiedziała, tylko przytuliła się do niego. miała nadzieję, że jej nie okłamuje, że naprawdę nie przespał się z inną, i że naprawdę nie spodziewa się dziecka. - ja ciebie też - powiedziała, uśmiechając się lekko.
Powrót do góry Go down
jamie

jamie


Liczba postów : 162
Join date : 08/07/2009

jamie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: jamie   jamie - Page 3 EmptyWto Wrz 01, 2009 4:17 pm

nic nie powiedział tylko pocałował ją delikatnie w kącik ust czekając na reakcję heather.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

jamie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: jamie   jamie - Page 3 EmptyWto Wrz 01, 2009 4:22 pm

- obiecujesz mi, że teraz już będzie wszystko dobrze? - zapytała, przytulając się do niego. w sumie była już trochę uspokojona, emocje opadły i wierzyła jamiemu, że jej nie zdradził i takie inne. ale czy słusznie, oto jest pytanie! xd
Powrót do góry Go down
jamie

jamie


Liczba postów : 162
Join date : 08/07/2009

jamie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: jamie   jamie - Page 3 EmptyWto Wrz 01, 2009 5:52 pm

-obiecuje, heather-powiedział przejeżdżając dlonią po jej, jeszcze mokrym od łez policzku. -a teraz chodźmy do domu bo przechodni mają z nas niezłe przedstawienie-zaśmiał się cicho ciągnąc h. za rękę w stronę drzwi.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

jamie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: jamie   jamie - Page 3 EmptyWto Wrz 01, 2009 5:55 pm

spojrzała na grupkę ludzi, która pewnie nadal ich obserwowała. zmroziła ich wzrokiem i poszła za jamiem w stronę jego mieszkania. nie była już na niego zła, zakładając, że to, co mówił było prawdą, ale i tak odnosiła wrażenie, że nie będzie miała już do niego takiego zaufania jak kiedyś. usiadła na kanapie, kuląc się lekko z zimna, bo na dworze pewnie nie było za ciepło.
Powrót do góry Go down
jamie

jamie


Liczba postów : 162
Join date : 08/07/2009

jamie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: jamie   jamie - Page 3 EmptyWto Wrz 01, 2009 6:27 pm

-zmarzniesz-powiedział sięgając po koc i otulając nim heather. usiadł obok myśląc nad czymś intensywnie zapatrzony gdzieś na ulicę.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

jamie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: jamie   jamie - Page 3 EmptyWto Wrz 01, 2009 6:30 pm

- nie jest mi zimno - powiedziała, bo właściwie już trochę się pewnie ugrzała. - nad czym tak myślisz? - zapytała, patrząc na niego pewnie z lekkim zaniepokojeniem, bo teraz każdy nie taki ruch będzie ją przerażał.
Powrót do góry Go down
jamie

jamie


Liczba postów : 162
Join date : 08/07/2009

jamie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: jamie   jamie - Page 3 EmptyWto Wrz 01, 2009 6:34 pm

-o nas-powiedział z nieobecnym wzrokiem. była to po części prawda.co prawda na początku myślał o odnowieniu ślubu rodziców,a następnie nasunęła mu się myśl, że może on i heather... szybko odgonił tę myśl. spojrzał na h. uśmiechając się sodko i pocałował ją w policzek.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

jamie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: jamie   jamie - Page 3 EmptyWto Wrz 01, 2009 6:39 pm

no cóż, gdyby zaproponował jej małżeństwo, to pewnie uciekłaby z wrzaskiem! według niej było dobrze tak, jak było. - aha - pokiwała głową, opierając głowę na jego ramieniu i przymykając oczy. chyba była już zmęczona dzisiejszym dniem. - a konkretniej? - zapytała jeszcze.
Powrót do góry Go down
jamie

jamie


Liczba postów : 162
Join date : 08/07/2009

jamie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: jamie   jamie - Page 3 EmptyWto Wrz 01, 2009 6:43 pm

domyślam się, że jamie uczyniłby podobnie! wzruszył ramionami głaszcząc ją delikatnie po włosach. -dlaczego musiałem to wszystko tak spieprzyć.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

jamie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: jamie   jamie - Page 3 EmptyWto Wrz 01, 2009 6:44 pm

- nic nie spieprzyłeś. powiedziałeś, że to prawda, więc ci wierzę. skoro to nieprawda, to nie ma o czym mówić - wzruszyła ramionami i pocałowała go w policzek. właściwie w głębi miała wrażenie, że to jest prawda, ale nie chciała tego pogarszać, więc swoje obawy zostawiła dla siebie.
Powrót do góry Go down
jamie

jamie


Liczba postów : 162
Join date : 08/07/2009

jamie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: jamie   jamie - Page 3 EmptyWto Wrz 01, 2009 6:58 pm

-daj spokój. mogłem coś zrobić jak zaczęła się do mnie przystawiać-obrócił głowę w stronę heather. -nigdy sobie tego nie wybaczę.-spuścił wzrok w poczuciu winy.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

jamie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: jamie   jamie - Page 3 EmptyWto Wrz 01, 2009 7:01 pm

spojrzała na niego lekko zdezorientowana. mówił tak, jakby między nim a annie coś zaszło. sama już się pogubiłam i nie wiem o co chodzi! xd - przestań - powiedziała, łapiąc go za rękę. nie chciała, żeby się tym zadręczał. - nie przespałeś się z nią, prawda? - zapytała ostrożnie, bo tak chyba wywnioskowała. - więc wszystko jest w porządku.
Powrót do góry Go down
jamie

jamie


Liczba postów : 162
Join date : 08/07/2009

jamie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: jamie   jamie - Page 3 EmptyWto Wrz 01, 2009 7:08 pm

-nie-odpowiedział szybko kręcąc głową. -hmm, skoro tak mówisz..-nagle poczuł się senny. oparł głowę o oparcie kanapy i zamknął oczy, ale nie spał.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

jamie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: jamie   jamie - Page 3 EmptyWto Wrz 01, 2009 7:10 pm

- chodźmy już spać - powiedziała, bo pewnie była zmęczona, a ja nie mam na nich weny już. xd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





jamie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: jamie   jamie - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
jamie
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» jamie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Domy i mieszkania-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje