Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 monopolowy

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
david

david


Liczba postów : 522
Join date : 07/07/2009

monopolowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: monopolowy   monopolowy - Page 2 EmptyCzw Lip 09, 2009 12:12 am

sori, ale wena mi trochę ucieka.
-hej, zawsze możesz pracować w domu spokojnej starości podcierając ślinkę seksownym starszym panom. a nóz jakiś okaże się miliarderem. nie pisałabyś się na coś takiego, hm?-spojrzał na nią troszeczkę spode łba. przed wyjściem do sklepu już trochę pił. to był jego codzienny rutuał z którego nie chciał rezygnować. upił dwa łyki wina prostując szyję i mówiąc coś pod nosem.
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

monopolowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: monopolowy   monopolowy - Page 2 EmptyCzw Lip 09, 2009 12:17 am

mnie też.
- pieniądze jakiegoś starucha wcale nie są mi potrzebne- stwierdziła drapiąc się po kolanie, bo mimo że pieniądze w dużym stopniu się dla niej liczyły, to jednak nie były wcale najważniejsze. w każdym razie miło byłoby mieć na swoim koncie tak pokaźną kwotę. - poza tym, dejwidzie. jak starsi, ledwie żywi panowie mogą być seksowni, co? jeszcze nie spotkałam się z takim przypadkiem- zapytała odwracając głowę w jego kierunku i mrużąc oczy, w które centralnie świeciła lampa.
Powrót do góry Go down
david

david


Liczba postów : 522
Join date : 07/07/2009

monopolowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: monopolowy   monopolowy - Page 2 EmptyCzw Lip 09, 2009 12:23 am

-mad, wydaje mi się, że mogą. mało to dziewczyn wychodzi za taki podstarzały hm sprzęt?-zrobił pytającą minę krzyżując ręce-na pewno znajdą się takie osoby, którzy będą podnieceni na widok łysinki, wypadających zębów i sztucznej szczęki-powiedział dosyć poważnie chociaż w jego oczach widać było, że mówi nieprawdę i zaraz wybuchnie śmiechem.
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

monopolowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: monopolowy   monopolowy - Page 2 EmptyCzw Lip 09, 2009 12:28 am

madison pierwsza nie wytrzymała i zaczęła głośno się śmiać, po czym zeskoczyła z murku, bo zrobiło się późno, a wracanie o tej porze do domu nie należało do najmilszych.
- hm, może kiedyś to sprawdzę. aczkolwiek mnie łysinka raczej przeraża- powiedziała kiedy już się uspokoiła, po czym pożegnała się i ruszyła w głąb ulicy złapać taksówkę. zostawiła dejwidowi resztę wina, na które w sumie straciła ochotę. pa ; *
Powrót do góry Go down
david

david


Liczba postów : 522
Join date : 07/07/2009

monopolowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: monopolowy   monopolowy - Page 2 EmptyCzw Lip 09, 2009 12:29 am

też poszedł zapewne po drodze pijąc wino. papa.
Powrót do góry Go down
pheobe

pheobe


Liczba postów : 169
Join date : 09/08/2009

monopolowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: monopolowy   monopolowy - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 8:55 pm

cudy sie nie mnożą tak łatwo! xd
pheobe szła akurat tak, że widziała tj'a że tak to ujmę od tyłu, więc kiedy już znalazła się w dogodnej odległości podeszła do niego i oparła mu głowę na ramieniu - hej tj - powiedziała i pocałowała go w ucho, nie ma żadnego fetyszu, po prostu było najbliżej.
Powrót do góry Go down
pheobe

pheobe


Liczba postów : 169
Join date : 09/08/2009

monopolowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: monopolowy   monopolowy - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 9:08 pm

usiadła obok niego i położyła mu brodę na ramieniu - ciebie też, ale czemu się zawahałeś? - spytała - no wiesz, chyba znasz moje imię, prawda? - i popatrzyła na niego unosząc jedną brew.
Powrót do góry Go down
pheobe

pheobe


Liczba postów : 169
Join date : 09/08/2009

monopolowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: monopolowy   monopolowy - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 9:15 pm

objęła go za szyję - no wiesz, skoro tak ładnie prosisz - powiedziała i pocałowała go w usta całkiem przyjemnie - biorąc pod uwagę że jesteś troszkę pijany i że baaaardzo za tobą przepadam, to ci wybaczę. ale dla zasady przez chwilkę się podąsam, dobra? - i zrobiła adekwatną minę, mocno udawaną oczywiście.
Powrót do góry Go down
pheobe

pheobe


Liczba postów : 169
Join date : 09/08/2009

monopolowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: monopolowy   monopolowy - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 9:22 pm

policzyła w myślach do pięciu - już! - powiedziała i spojrzała na niego z uśmiechem - tyle wystarczy, poza tym nie lubię się na ciebie gniewać - dodała i objęła go w pasie łapką - o czym myślałeś zanim przyszłam? - spytała bo tj wyglądał na bardzo zamyślonego nim się zjawiła.
Powrót do góry Go down
pheobe

pheobe


Liczba postów : 169
Join date : 09/08/2009

monopolowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: monopolowy   monopolowy - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 9:30 pm

pinokio!
na szczęście pheobe nie marzła, bo miała na sobie całkiem miły płaszczyk już, bo było chłodno, inaczej tj musiałby jej oferować swoją garderobę i by zamarzł - czemu się czujesz beznadziejnie - spytała i pogłaskała go po głowie, ale nie jak psa, no tak słodko, awww - dobrze chodźmy wzięła go za rękę i poszli i zacznij, co? :*
Powrót do góry Go down
Sponsored content





monopolowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: monopolowy   monopolowy - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
monopolowy
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Zakupy-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje