Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Teatr

Go down 
+9
coolance
joy
santiago
kristen
heather
jonathan
elyse
madison
administracja
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
liam

liam


Liczba postów : 106
Join date : 29/07/2009
Age : 35

Teatr - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Teatr   Teatr - Page 5 EmptyNie Wrz 06, 2009 5:43 pm

- tak, studiuję - przytaknął, po czym również się uśmiechnął, widząc jej uśmiech. masło maślane, ale wiesz o co chodzi. dobrze wiedział, że marianne ma prawo myśleć, że jest jak większość innych kolegów nicolasa, których pewnie liam znał. no ale on zawsze się wyróżniał, zawsze był poważniejszy i bardziej ułożony niż jego rówieśnicy. stety albo niestety.
Powrót do góry Go down
marianne

marianne


Liczba postów : 33
Join date : 20/08/2009
Age : 32
Skąd : paris

Teatr - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Teatr   Teatr - Page 5 EmptyNie Wrz 06, 2009 5:47 pm

- to świetnie. nie spodziewałam się tego w sumie, ale to naprawdę bardzo fajnie - powiedziała, a w jej głosie było słychać coś na wzór euforii, bo to radosne dziecko na ogół - trudno było sie dostać? - zapytała jeszcze, choć dobrze wiedziała, że jest trudno. ale z jej wynikami wierzyła, ze sie dostanie, musiała się dostać.
Powrót do góry Go down
liam

liam


Liczba postów : 106
Join date : 29/07/2009
Age : 35

Teatr - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Teatr   Teatr - Page 5 EmptyNie Wrz 06, 2009 5:49 pm

- dosyć ciężko - przyznał, bo w sumie kosztowało go to wiele nieprzespanych nocy, w sensie nie, że się denerwował, a uczył się całe dnie i noce. no ale mu się udało, zdolne dziecko z niego widocznie. - ale na pewno dasz radę - uśmiechnął się pokrzepiająco. może i nie wiedział jakie oceny ma marianne i nie miał żadnej pewności, że zdoła dostać się na medycynę, ale rozmawiając z nią, miał wrażenie, że jest ambitna.
Powrót do góry Go down
marianne

marianne


Liczba postów : 33
Join date : 20/08/2009
Age : 32
Skąd : paris

Teatr - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Teatr   Teatr - Page 5 EmptyNie Wrz 06, 2009 5:54 pm

- tak jak myślałam, ale poradzę sobie. spokojnie. jeszcze spotkasz mnie za kilka lat jako koleżankę po fachu - uśmiechnęła się całkiem sympatycznie. w sumie nie wiedziała nawet jaki kierunek liam obrał, ale lekarz to lekarz. pewnei dopiła do konca swoją zimną już kawę, o której, przez swoją wrodzona gadatliwość, zapomniała.
Powrót do góry Go down
liam

liam


Liczba postów : 106
Join date : 29/07/2009
Age : 35

Teatr - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Teatr   Teatr - Page 5 EmptyNie Wrz 06, 2009 5:56 pm

- nie wątpię - powiedział. - wybrałaś już specjalizację? - zapytał, bo liam wybrał diagnostykę, ha, jak doktor house i jak ja w przyszłości. myślał też nad pediatrią, ale nie przepadał za dziećmi, więc odpadało.
Powrót do góry Go down
marianne

marianne


Liczba postów : 33
Join date : 20/08/2009
Age : 32
Skąd : paris

Teatr - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Teatr   Teatr - Page 5 EmptyNie Wrz 06, 2009 6:00 pm

ona też długo myślała nad pediatrią, ale w końcu stwierdziła, ze to zbyt nudne - kardiochirurgia - powiedziała, przeczesując pasmo blond włosów. zdawała sobie sprawę, ze to trudna specjalizacja, ale chirurgia ja w dziwny sposób kręciła, a kardiochirurgia to już w ogóle. taki konik, którzy mogą mieć tylko lekarze z powołania :d
Powrót do góry Go down
liam

liam


Liczba postów : 106
Join date : 29/07/2009
Age : 35

Teatr - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Teatr   Teatr - Page 5 EmptyNie Wrz 06, 2009 6:04 pm

i pewnie pogadali jeszcze i liam poszedł, bo straciłam na niego wenę kompletnie. ;c
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Teatr - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Teatr   Teatr - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Teatr
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Kultura-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje