Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 corey!

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
corey

corey


Liczba postów : 135
Join date : 02/07/2009

corey! Empty
PisanieTemat: corey!   corey! EmptySob Lip 04, 2009 12:00 am

scratch
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 135
Join date : 02/07/2009

corey! Empty
PisanieTemat: Re: corey!   corey! EmptyNie Sie 16, 2009 10:54 pm

więc przyszedł tu z blanche. nie wiem czy zamierzają sie dupić ale trzyamjać ja w pasie weszli do budynku a poźniej on otworzył drzwi. i jej tu jeszcze nie było z tego co widzę.
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

corey! Empty
PisanieTemat: Re: corey!   corey! EmptyNie Sie 16, 2009 10:57 pm

mogą ale nie muszą jak on chce xd
blanka weszła do środka bardzo grzecznie i rozejrzała się po przedpokoju - ładne jest bardzo twoje mieszkanie - powiedziała ściągając buty i wsadzając głowę do kuchni, która stanowiła obraz harmonii i czystości, ku jej zdziwieniu, bo jak jej brat w kuchniach grasował to bynajmniej tak nie wyglądały.
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 135
Join date : 02/07/2009

corey! Empty
PisanieTemat: Re: corey!   corey! EmptyNie Sie 16, 2009 11:00 pm

to nie on je projektował mimo to jej stwierdzenie go ucieszyło. przynajmniej będzie jej się miło mieszkało- jeszcze się będziesz miała okazje rozejrzeć- powiedział obejmujac ja od tyłu i całując w szyję
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

corey! Empty
PisanieTemat: Re: corey!   corey! EmptyNie Sie 16, 2009 11:06 pm

obróciła się do niego i oparła mu ręce na ramionach - a teraz powiedz mi szczerze, nie owijając w bawełnę i tak prędzej czy później się dowiem - zmrużyła oczy w sposób bardzo konspiracyjny, wiesz jak - gdzie jest sypialnia? - po chwili jednak zobaczyła zdjęcie stojące na etażerce w salonie, do której podeszła - to twoja mama? - spytała, bo wiedziała, że ona nie żyje i że corey ja bardzo kochał - bardzo piękna - celowo użyła równoważnika zdań, bez żadnego czasu.
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 135
Join date : 02/07/2009

corey! Empty
PisanieTemat: Re: corey!   corey! EmptyNie Sie 16, 2009 11:11 pm

poszedł za nią. podrapał się po karku i podszedł spojrzeć na zdjęcie- taka była- przynał smutno. obojął B w ten sam sposób co wcześniej ale już bardziej czule niż namiętnie. nie miał ochoty o tym teraz rozmawiać. nie w takiej chwili- ty też jesteś- powiedział romantycznie ale całkiem spokojnie. nie chciał w swoim mniemaniu 'bezcześcić' jej pamięci
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

corey! Empty
PisanieTemat: Re: corey!   corey! EmptyNie Sie 16, 2009 11:16 pm

odstawiła z namaszczeniem fotografię na stolik i mocno go uścisnęła, łapiąc za rękę i już nic nie powiedziała na ten temat, bo domyślała się jak bardzo corey musiał cierpieć i tylko powlokła go za sobą na kanapę, na której usiadła podkulając nogi, cały czas jednak trzymając go za rękę i uśmiechając się leciutko.
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 135
Join date : 02/07/2009

corey! Empty
PisanieTemat: Re: corey!   corey! EmptyNie Sie 16, 2009 11:36 pm

domyślił się że musi być j przykro ze poruszyła ten temat, ale on już w sumie przywykł do myśli że jest sierotą- nie martw się. nic mi nie jest- powiedział przkonywująco i pochylił się zeby pocałować ją w dolną wargę a później w podbrudek, szyję i w końcu obojczyk
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

corey! Empty
PisanieTemat: Re: corey!   corey! EmptyNie Sie 16, 2009 11:40 pm

kiedy pocałował ją w szyję, lekko odchyliła głowę na bok po czym usiadła mu na kolanach, bo strasznie lubiła być tak blisko jego twarzy po której go pomiziała nosem - przepraszam, tak czy inaczej. wiedz tylko, że masz mnie, dobrze? - i przytuliła go mocno, kładąc ucho nad jego sercem w sensie, na jego klatce piersiowej po lewej stronie ;>
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 135
Join date : 02/07/2009

corey! Empty
PisanieTemat: Re: corey!   corey! EmptyNie Sie 16, 2009 11:49 pm

to jest słodkie. uwielbiam taką sytuacje z sercem- jeszcze bije- powiedział i pogłaskał ją delikatnie czekając na jej kolejną rekację. ona zawsze go zaskakiwała- mówiłaś cos o zwiedzeniu sypialni- powiedział niepewnie bo nei wiedział czy nie popsujej jej romantycznej chwili. będe musiała zaraz isć
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

corey! Empty
PisanieTemat: Re: corey!   corey! EmptyNie Sie 16, 2009 11:56 pm

noo, to jest bardzo słodkie <3 ^^
- tylko się upewniałam - powiedziała mrużąc oczy - taktak sypialnię, gdzie jest? - spytała złażąc mu z kolan - czy tu? - spytała zaglądając do pierwszych napotkanych drzwi - chyba nie. w sypialni chyba nie ma jednak wanny. chyba musisz mnie zaprowadzić - powiedziała robiąc słodką minkę.
/spoko c; ja chyba też.
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 135
Join date : 02/07/2009

corey! Empty
PisanieTemat: Re: corey!   corey! EmptyPon Sie 17, 2009 12:00 am

jeej więc zaprowadził ją i kto wie co się później działo. twoja decyzja. na pewno było miło. ja lecę <3
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

corey! Empty
PisanieTemat: Re: corey!   corey! EmptyPon Sie 17, 2009 12:05 am

/paa ;*
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

corey! Empty
PisanieTemat: Re: corey!   corey! EmptySro Sie 19, 2009 9:53 pm

no więc blanka szła sobie do niego, w zasadzie to już do nich chyba. i mam naprawdę dziką ochotę żeby była w ciąży, ciekawe co zrobi wtedy rainer xd. pewnie z przyzwyczajenia zapukała do drzwi i czekała aż corey jej otworzy.
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 135
Join date : 02/07/2009

corey! Empty
PisanieTemat: Re: corey!   corey! EmptySro Sie 19, 2009 10:00 pm

podszedł do drzwi i otworzył blanche- przecież masz klucze- przypomniał jej z nieskrywaną radością w głosie. wpuścił ją do środka i zamknął drzwi- gdzie byłaś?- spytał, bo nie zostawiła żadnej karteczki że wychodzi. i niech już będzie jak ci zależy tak, ale niech mu nie wyskakuje teraz tylko z taką informacją xdd
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

corey! Empty
PisanieTemat: Re: corey!   corey! EmptySro Sie 19, 2009 10:04 pm

haha okej xd
zamrugała rzęsami i rzeczywiście przypomniała sobie, że wczoraj corey jej dorobił drugi komplet - zapomniałam - mruknęła zawstydzona i wzięła jego twarz w dłonie i pocałowała go na powitanie - poszłam do lekarza na badania powypadkowe. zabawne, nie? cały czas muszę do niego latać - i przewróciła oczami siadając na dywanie po turecku. i uśmiechnęła się do niego tajemniczo.
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 135
Join date : 02/07/2009

corey! Empty
PisanieTemat: Re: corey!   corey! EmptySro Sie 19, 2009 10:16 pm

-muszą sprawdzić czy wszystko z tobą w porządku- powiedział. i bardzo dobrze że tam chodzi bo jeszcze by się zamartwiał o jej stan zdrowia. usiadł bardzo blisko niej, w końcu jakoś musi zajść w tę ciąże, a dzieci na krzaczkach nie rosną. xd
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

corey! Empty
PisanieTemat: Re: corey!   corey! EmptySro Sie 19, 2009 10:21 pm

nieee? no patrz xd w sumie to może już być w ciąży. po ich wesołych przygodach kanapowych.
- pfff - wypuściła powietrze ustami i położyła się na plecach, kładąc ręce pod głowę - nie lubię tych badań, stetoskopy są takie zimne, jak dotykają pleców, brrrr. - pogłaskała go po policzku - a ty co robiłeś?
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 135
Join date : 02/07/2009

corey! Empty
PisanieTemat: Re: corey!   corey! EmptySro Sie 19, 2009 10:28 pm

nie iwme czego na biologii cię uczyli, mnie niczego ale skąd się borą dzieci to akurat w cosmopolitanie da się pewnie znaleść. i nie mogla był bo rainer wkroczył za szybko i tyle.
-siedziałem tutaj i czekałem na ciebie- powiedział i pocałował ją delikatnie po czym położył się obok niej. miał bardzo miły i puszysty dywan więc musiało być im na nim bardzo wygodnie.
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

corey! Empty
PisanieTemat: Re: corey!   corey! EmptySro Sie 19, 2009 10:34 pm

uczyli mnie że spiralka przyciąga pioruny! serio!
położyła się połowicznie, w sensie że od cycków w górę na nim i oparła brodę na rękach - o, to bardzo miłe, lubię jak na mnie czekasz - zgięła nogi w kolanach i je uniosła no wiesz jak - to co dziś robimy? - spytała mając na myśli dziś w sensie wieczór ;>
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 135
Join date : 02/07/2009

corey! Empty
PisanieTemat: Re: corey!   corey! EmptySro Sie 19, 2009 10:45 pm

to fajnych rzeczy was uczyli xddd u mnie było tylko to- <dyszenie jak u lorda wejdera dobiegajace z trzeciej ławki> 'panie michale, przepraszam ze panu przeszkadzam, wszystko z tobą dziecko wporządku?' 'jestem.. huuu.... lord... huu... wader... hu' 'aha.. wiec płazy mają... bla bla bla'. musiałam się w cosmo dokształcać xdd
lubił kiedy blanche tak na nim leżała, miło mu się to kojarzyło- a co byś chciała dzisiaj robić?- spytał uśmiechając się znacząco jak gdyby nic nie rozumiał- możemy obejrzeć Oceans Eleven, albo zagrać w skrable- zaczął wymieniać jakieś nudne zajęcia gładząc ją przy okazji po plecach
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

corey! Empty
PisanieTemat: Re: corey!   corey! EmptySro Sie 19, 2009 10:55 pm

xdd
- nieee, nuda - powiedziała i już zupełnie na niego wlazła i zaczęła bawić się jego kołnierzykiem czy też brzegiem jego koszulki - mam kilka pomysłów, nieco mniej interesujących niż stymulująca gra w scrabble - i uśmiechnęła się kącikowo.
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 135
Join date : 02/07/2009

corey! Empty
PisanieTemat: Re: corey!   corey! EmptySro Sie 19, 2009 11:01 pm

odpowiedział jej zniewalajacym uśmiechem- a jakie to pomysły?- zapytał nie mogąc się doczekać co odpowie bo samo to jak bawiła się jego bluzką było już odrobinę podniecajace xdd
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

corey! Empty
PisanieTemat: Re: corey!   corey! EmptySro Sie 19, 2009 11:07 pm

- hmm, no kilka mam - powiedziała cicho, bardzo seksownym tonem. pocałowała go powoli w usta i przywarła do niego całym swoim drobnym ciałem - zgadniesz, czy mam ci powiedzieć? - spytała mrużąc oczy.
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 135
Join date : 02/07/2009

corey! Empty
PisanieTemat: Re: corey!   corey! EmptySro Sie 19, 2009 11:14 pm

- nie wiem czy myślimy o tym samym- wymruczał ptzymając usta przy jej szyi,przy tym wkładając rękę pod jej bluzkę. narazie tylko z tyłu co i tak było mało dyskretne bo w końcu udawał że nic nie rozumie z jej zachowania
Powrót do góry Go down
Sponsored content





corey! Empty
PisanieTemat: Re: corey!   corey! Empty

Powrót do góry Go down
 
corey!
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» corey

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Domy i mieszkania-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje