Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Planetarium

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
jeremy

jeremy


Liczba postów : 59
Join date : 12/08/2009

Planetarium - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Planetarium   Planetarium - Page 2 EmptyCzw Sie 13, 2009 1:01 am

no tak. a właściwie taki jeden o którym pisano w gazetach, że zgwałcił dziewczynę w lesie! oj, ktuż by to pomyślał. że w kopenhadze - ależ oczywiście - pokiwał głową i odprowadził ją do domu po czym szybko uciekł do siebie bo też się bał gwałcicieli! i lecę...
Powrót do góry Go down
marcel

marcel


Liczba postów : 61
Join date : 29/08/2009
Age : 33
Skąd : waszyngton.

Planetarium - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Planetarium   Planetarium - Page 2 EmptyPon Sie 31, 2009 11:13 pm

marcel stał sobie pod planetarium i palił blunta, zapewne czyhając na jakąś młodą laskę, którą poderwie i wreszcie będzie mógł zdradzić swoją znienawidzoną żonkę, xd
Powrót do góry Go down
cinnamon

cinnamon


Liczba postów : 88
Join date : 29/08/2009
Age : 33
Skąd : dubaj

Planetarium - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Planetarium   Planetarium - Page 2 EmptyPon Sie 31, 2009 11:15 pm

dzięki! xd cinnamon pewnie wracała z jakiegoś mini melanżu, pachniała dobrą wódką i trawką. w każdym bądź razie ubrana w jakąś kusą sukienkę hippie, przechadzała się po planetarium w celu bliżej nieokreślonym. pewnie nie chciała wracać do swojego męża, więc robiła wszystko, by wrócić wtedy, gdy on będzie już spał! xd
Powrót do góry Go down
marcel

marcel


Liczba postów : 61
Join date : 29/08/2009
Age : 33
Skąd : waszyngton.

Planetarium - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Planetarium   Planetarium - Page 2 EmptyPon Sie 31, 2009 11:18 pm

tak, oni oboje sie nienawidzili! więc podszedł do niej i pocałował z premedytacją w sam środek ust. - witaj kochanie moje najsłodsze, widzę ze wracasz z kolejnej imprezy. dobrze sie chociaż bawiłaś? a może poślubiłaś jakiegoś kolejnego miłego młodzieńca? - zapytał się jej ironicznie, dla niego była zupełnie taka w ogóle obca i nic dla niego nieznaczyła. była przygodą, którą kiedyś wykorzystał. a potem byli już tylko małżeństwem. więc wcisnął ręce w swoje kieszenie i patrzył się na cinn.
Powrót do góry Go down
cinnamon

cinnamon


Liczba postów : 88
Join date : 29/08/2009
Age : 33
Skąd : dubaj

Planetarium - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Planetarium   Planetarium - Page 2 EmptyPon Sie 31, 2009 11:24 pm

to jest krejzolskie xd w każdym bądź razie cin odskoczyła od niego, pospiesznie wycierając dłonią swoje wilgotne wargi i tylko skrzywiła się, widząc, że to marcel. - boże, idioto, wystraszyłeś mnie - mruknęła tylko i pewnie rzuciła się na niego z rękoma, dała kilka pięści w jego klatkę i w końcu się poddała. zmierzyła go chłodnym spojrzeniem. - nie interesuj się, okej? i nie mów do mnie kochanie - syknęła. - nie powtórzę tego błędu co z tobą, powell. swoją drogą o tej porze pewnie czaisz się na jakieś łatwe kobiety, co? - zaszydziła!
Powrót do góry Go down
marcel

marcel


Liczba postów : 61
Join date : 29/08/2009
Age : 33
Skąd : waszyngton.

Planetarium - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Planetarium   Planetarium - Page 2 EmptyPon Sie 31, 2009 11:27 pm

- bardzo chętnie. nawet potem i tak ci nie uwierzy że cię zdradziłem, bo pobraliśmy się w jakiejś durnej kaplicy na przedmieściach. mam ochote jak cholera poderwać jakąś młodą dziewczynę. ale skoro już pani powell w końcu pojawiła się w moim obrębie, to proszę bardzo. moze pójdziemy do domu. - zaproponował, okej, może niezbyt mile, nie był dla niej przecież bardzo miły. spojrzał się na nią i tylko oblizał usta. - kochanie, jesteś moją żoną a na ręce masz nadal tą obrączę - wskazał na jej palec.
Powrót do góry Go down
cinnamon

cinnamon


Liczba postów : 88
Join date : 29/08/2009
Age : 33
Skąd : dubaj

Planetarium - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Planetarium   Planetarium - Page 2 EmptyPon Sie 31, 2009 11:34 pm

- do domu, gdzie wszędzie walają się twoje skarpetki i trawka? nie, dziękuję - warknęła, okej, ona wcale nie była taka święta! też zostawiała po sobie puste paczki po mentolach i bieliznę. no cóż, w każdym bądź razie przejechała seksownie palcem po jego obojczyku. - ależ niech pan się nie krępuje z tym podrywaniem i zdradzaniem, panie powell - mruknęła, siląc się na seksowny ton głosu i zaraz wyszczerzyła się cwaniacko. - obrączkę? zaraz mogę ją zdjąć - powiedziała, jakoś bez przekonania, chyba się trochę do niej przyzwyczaiła!
Powrót do góry Go down
marcel

marcel


Liczba postów : 61
Join date : 29/08/2009
Age : 33
Skąd : waszyngton.

Planetarium - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Planetarium   Planetarium - Page 2 EmptyPon Sie 31, 2009 11:35 pm

- dobra, pani powell. cicho, idziemy do domu! - powiedział i pociągnał ją w stronę domu. i zaczniesz <3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Planetarium - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Planetarium   Planetarium - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Planetarium
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Nad wodą-
Skocz do:  
Free forum | Sztuka | Mangas | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje