Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ogród biblioteczny

Go down 
+16
charles
bianka
duncan.
danielle
charlie
jelka.
patty
david
heather
jamie
andrew
freja
elyse
lani
darla.
administracja
20 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
administracja
Admin
administracja


Liczba postów : 49
Join date : 09/06/2009

Ogród biblioteczny Empty
PisanieTemat: Ogród biblioteczny   Ogród biblioteczny EmptyWto Cze 09, 2009 6:59 pm

Ogród biblioteczny

mały, ale przyjemny!
Powrót do góry Go down
http://hellodenmark.ohmyforum.net
darla.

darla.


Liczba postów : 274
Join date : 12/06/2009

Ogród biblioteczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród biblioteczny   Ogród biblioteczny EmptyPią Cze 12, 2009 10:37 pm

siedziała na jakieś zapewne zielonej ławce, bo to taki kolor natury i chłonęła, nie zważając na otoczenie, kolejną książkę, ale nie jestem pewna, jakiego rodzaju, no cóż. łagodnie wystukiwała rytm swoim konwersem, bo w uszach miała słuchawki od ipoda.
Powrót do góry Go down
lani

lani


Liczba postów : 35
Join date : 11/06/2009

Ogród biblioteczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród biblioteczny   Ogród biblioteczny EmptyPią Cze 12, 2009 10:39 pm

Przyprowadziła tu swój gorący tyłeczek i zaczęła się rozglądać. Właśnie miała tęgą rozkminę, rodem z mody na sukces i próbowała skłócić ridża z bruk, zeby spokojnie mógł być z tejlor. Pomysłów postanowiła szukać w książkach. Przechodząc obok zielonej ławki, zerknęła na tytuł książki, trzymanej przez dziewczynę, w poszukiwaniu aspiracji.
Powrót do góry Go down
darla.

darla.


Liczba postów : 274
Join date : 12/06/2009

Ogród biblioteczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród biblioteczny   Ogród biblioteczny EmptyPią Cze 12, 2009 10:42 pm

tytuł był nieznany, przynajmniej dla mnie, bo nie dowidzę zza tego okropnego, dużego drzewa, z którego srają ptaki i cały czas muszę się usuwać, przez co nie mogę się skupić, ale ja nie o tym, c'nie. zerknęła znad owej książki na dziewczynę, która uporczywie się jej przyglądała i nawet uśmiechnęła się lewo kącikowo, po czym lekko wzdychajac wrociła do lektury, jednak przestając wystukiwać rytm muzyki płynącej ze słuchawek, przez irytację, która zaczęła w niej narastać. miała ochotę krzyknać, żeby owa, która przed nią stała, przestała się tak wpatrywać, ale wzięła tylko głęboki oddech, opierając się o ławkę.
Powrót do góry Go down
lani

lani


Liczba postów : 35
Join date : 11/06/2009

Ogród biblioteczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród biblioteczny   Ogród biblioteczny EmptyPią Cze 12, 2009 10:45 pm

Uśmiechnęła się słodko do dziewczyny. Była dziwnie zaczerwieniony i ta żyłka na czole dziwnie jej pulsowała. Pokazała jej, żeby sciągnęła słuchawki z uszu.
-Jesli mozna, co czytasz? - zapytała, bo książka była w oprawce i nie widziąła tytułu. Jej rentgen działał tylko na ubrania facetów.
Powrót do góry Go down
darla.

darla.


Liczba postów : 274
Join date : 12/06/2009

Ogród biblioteczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród biblioteczny   Ogród biblioteczny EmptyPią Cze 12, 2009 10:48 pm

wyciągnęła słuchawki, wedle grzecznego życzenia czarnowłosej uparciuchy, do której się uśmiechnęła i zaczęła żałować tego z każdą sekundą, po czym ledwo dosłyszawszy owe postawione w jej kierunku pytanie, ściągnęła leniwie oprawkę i mrugając kilkakrotnie rzęsami, przeczytała w myślach nazwę. - 'gra anioła' - wymruczała, uprzednio odchrząknąwszy, bo z racji tego, iż długo nic nie mówiła, zaschło jej w gardle i te sprawy, prawda.
Powrót do góry Go down
lani

lani


Liczba postów : 35
Join date : 11/06/2009

Ogród biblioteczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród biblioteczny   Ogród biblioteczny EmptyPią Cze 12, 2009 10:51 pm

gra anioła lowe!
-Hm. Jest tam coś o spiskach? - zapytała marszcząc brwi. Jakoś nie lokalizowała tego tytułu wśród średnio imponującego zbioru książek, które raczyła nadgryźć. Usiadła obok niej, bo nie chciała jej zasłaniać widoku na świat.
Powrót do góry Go down
darla.

darla.


Liczba postów : 274
Join date : 12/06/2009

Ogród biblioteczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród biblioteczny   Ogród biblioteczny EmptyPią Cze 12, 2009 10:54 pm

- owszem. - rzuciła, ponownie zanurzając się w książce. dzizas w sumie dopiero skończyłam ją czytać, a już nie pamiętam, co w niej było. xd założyła pasmo swoich, długich włosów za ucho i spojrzawszy na dziewczynę kątem oka, stwierdziła że owa się nie podda i nie pozwoli jej czytać, toteż wzrokowo zapamiętała, szybko stronę, na której skończyła i podała jej książkę, po czym odchyliła głowę do tyłu i spojrzała na niebo, na którym nie było widać ani jednej gwiazdy.
Powrót do góry Go down
lani

lani


Liczba postów : 35
Join date : 11/06/2009

Ogród biblioteczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród biblioteczny   Ogród biblioteczny EmptyPią Cze 12, 2009 10:57 pm

-Aha, a jest coś o trójkątach, nienawistnych kobietach i takich tam? - zapytała nadal ciąglę marszcząc brwi i wytężając swój umysł. Kątem oka obserwowała tę śmieszną żyłkę na czole dziewczyny. Nawet zachichotała po cichu. Ale dziwna ta zyłka, pomyślała.
Powrót do góry Go down
darla.

darla.


Liczba postów : 274
Join date : 12/06/2009

Ogród biblioteczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród biblioteczny   Ogród biblioteczny EmptyPią Cze 12, 2009 11:00 pm

- nie mam pojęcia, dopiero zaczęłam ją czytać.. - wymruczała, nawet nie spojrzawszy na dziewczynę, po czym się zacięła, bo chciała wypowiedzieć jej imię, ale z racji, że go nie znała, potarła tylko wewnętrzną stroną dłoni policzek, i spojrzała na nią, uśmiechając się nieznacznie, a nie niewidocznie, jak to wcześniej napisałam, oja.
Powrót do góry Go down
lani

lani


Liczba postów : 35
Join date : 11/06/2009

Ogród biblioteczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród biblioteczny   Ogród biblioteczny EmptyPią Cze 12, 2009 11:08 pm

Popatrzyła na nią chwilę zamyślona i dotknęło ją coś.
-A, tak. Ee Lani - przedstawiła się z promiennym uśmiechem, cały czas zerkając dyskretnie na książkę, którą miała dziewczyna. Wyczuwała w niej jakąś spiskową moc.
Powrót do góry Go down
darla.

darla.


Liczba postów : 274
Join date : 12/06/2009

Ogród biblioteczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród biblioteczny   Ogród biblioteczny EmptyPią Cze 12, 2009 11:10 pm

nie mogła trzymać jej darla, bo podała ją lani, jakieś 3748932658932 minut temu. xd
- darla. - rzuciła od niechcenia, bo zbytnio nie lubiła nawiazywać nowych znajomości, po czym spojrzała na swoje kolana, gdzie wylądowała jej dłoń, a jej palce zaczęły stukać, po jednym z nich, niekoniecznie nerwowo.
Powrót do góry Go down
lani

lani


Liczba postów : 35
Join date : 11/06/2009

Ogród biblioteczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród biblioteczny   Ogród biblioteczny EmptyPią Cze 12, 2009 11:14 pm

Aha, przepraszam xd
Zauważyła jej nerwowe odruchy, a przynajmniej je tak odczytywała. No bo.. pulsująca żyłka czerwoność i stukanie palcem?
-Masz jakiś problem ze sobą? - zapytała srednio subtelnie, ale może tylko się tak wydawało, bo miała ładny uśmiech cal czas
Powrót do góry Go down
darla.

darla.


Liczba postów : 274
Join date : 12/06/2009

Ogród biblioteczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród biblioteczny   Ogród biblioteczny EmptyPią Cze 12, 2009 11:18 pm

- niekoniecznie. - rzuciła, subtelnie, spoglądajac katem oka na lani, z lewo kącikowym uśmiechem, który krył pod sobą dziarski i ironiczny uśmiech. powstrzymała się od pokręcenia głową z dezaprobatą i krzyżując ręce pod biustem, spojrzała na dziewczynę z szelmowską miną i w tym oto momencie żyła jej, przestała pulsować,a twarz stała się biała, jak zawsze.
Powrót do góry Go down
lani

lani


Liczba postów : 35
Join date : 11/06/2009

Ogród biblioteczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród biblioteczny   Ogród biblioteczny EmptyPią Cze 12, 2009 11:21 pm

Nagle odszyfrowała jej wyraz twarzy, matko, jaka ona była błyskotliwa!
-Ej czy ty przypadkiem nie masz mnie za idiotkę? - zapytała ze słodkim usmieszkiem. Jak się okazało chyba nie należała do tej bardziej inteligentnej części społeczeństwa. Ale kto by tam na to patrzył, przecież miała taaaaakie cycki
Powrót do góry Go down
darla.

darla.


Liczba postów : 274
Join date : 12/06/2009

Ogród biblioteczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród biblioteczny   Ogród biblioteczny EmptyPią Cze 12, 2009 11:25 pm

sugerujesz, ze darla nie należała, czy lani? mój umysł rozproszył się na drobne kawałeczki, sorri.

- wydaje ci się. - mruknęła, uśmiechając się łagodnie, po czym odgarnąwszy włosy, spadające jej na czoło, spytała, czy lani bierze tą książkę, czy też nie?
Powrót do góry Go down
lani

lani


Liczba postów : 35
Join date : 11/06/2009

Ogród biblioteczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród biblioteczny   Ogród biblioteczny EmptyPią Cze 12, 2009 11:27 pm

no lani xd
-Nie, dzięki - odpowiedziała. Stwierdziła, że przeczyta sobie streszczenie na internecie. Ciekawe co napisali nowego na pudelek.pl.... Ale wróciła myślami na ziemię. - Długo tu jesteś? - zapytała, bo rozmowa się nie kleiła
Powrót do góry Go down
darla.

darla.


Liczba postów : 274
Join date : 12/06/2009

Ogród biblioteczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród biblioteczny   Ogród biblioteczny EmptyPią Cze 12, 2009 11:32 pm

aaaaaaaa. xd

wyjęła, więc łagodnie z jej dłoni książkę, po owych słowach, które mówiły, że nie będzie tego czytać i spojrzawszy na swój szpanerski zegarek, co z tego, że męski, ważne, że jej się podobał i pasowały jej funkcje, ktore posiadał, po czym wzruszając ramionami, powiedziała, że zaledwie, jakieś półtorej godziny - czyli niedługo.
Powrót do góry Go down
lani

lani


Liczba postów : 35
Join date : 11/06/2009

Ogród biblioteczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród biblioteczny   Ogród biblioteczny EmptyPią Cze 12, 2009 11:36 pm

Zaśmiała się z jej głupoty! (xd)
-Miałam na myśli Danie (czy co to tu jest za norwegia) - ona chyba urodziła się tutaj, z tego co pamiętam. Więc była zdziwiona, że jej nie zna, bo zazwyczaj obracała się właśnie w takim inteligentnym towarzystwie, co można było wyczytać z jej twarzy.
Powrót do góry Go down
darla.

darla.


Liczba postów : 274
Join date : 12/06/2009

Ogród biblioteczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród biblioteczny   Ogród biblioteczny EmptyPią Cze 12, 2009 11:39 pm

sorry, nie myślę, w ogóle. xd

zmieszana, przez moją głupotę xd, darla, lekko się zarumieniła i zakładając pasmo włosów za ucho, wymruczała, że w sumie też niedługo, a konkretnie od paru tygodni. zmarszczyła lekko, nieznacznie nos i przetarła dłonią oczy. nie spytała, jak dlugo mieszka tu lani, bo jakoś zbytnio jej to nie ciekawiło.
Powrót do góry Go down
lani

lani


Liczba postów : 35
Join date : 11/06/2009

Ogród biblioteczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród biblioteczny   Ogród biblioteczny EmptyPią Cze 12, 2009 11:41 pm

Chrząknęła dając jej w ten sposób znać, żeby też zapytała. Ale cóż, nie fatygowała się czekaniem i sama wysunęła odpowiedź.
-Ja tu się urodziłam. Masz we mnie przewodniczkę! - zobowiązała się i już snuła plany gdzie by ją tu zaprowadzić.
Powrót do góry Go down
darla.

darla.


Liczba postów : 274
Join date : 12/06/2009

Ogród biblioteczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród biblioteczny   Ogród biblioteczny EmptyPią Cze 12, 2009 11:45 pm

- tja, dzięki. - mruknęła, przygryzając dolną wargę i na chwilę przymykając oczy, żeby nie zrobić, jakiegoś głupiego posunięcia, czyli trochę się uspokoić. westchnęła, po czym odwróciła łagodnie głowę w stronę lani. - ciekawie tu jest? - spytała, całkiem entuzjastycznie, co z tego, że tylko udawała, była w tym tak dobra, że lani nie mogła się zorientować, a już na pewno nie teraz, skoro tak krótko ją znała.
Powrót do góry Go down
lani

lani


Liczba postów : 35
Join date : 11/06/2009

Ogród biblioteczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród biblioteczny   Ogród biblioteczny EmptyPią Cze 12, 2009 11:46 pm

-Bardzo - powiedziąła i dodała kiwnięcie głową. - Ale muszę już iśc - powiedziała tajemniczym tonem i zmyła się,
Powrót do góry Go down
darla.

darla.


Liczba postów : 274
Join date : 12/06/2009

Ogród biblioteczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród biblioteczny   Ogród biblioteczny EmptyPią Cze 12, 2009 11:47 pm

odetchnęła z ulgą, po czym wziąwszy książkę ze sobą, rownież skierowała się w stronę domu z nadzieją, że nieprędko spotka lani.
Powrót do góry Go down
elyse

elyse


Liczba postów : 228
Join date : 13/06/2009

Ogród biblioteczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród biblioteczny   Ogród biblioteczny EmptyNie Cze 14, 2009 12:27 am

Siedziała na ławce już od dłuższego czasu przyglądając się niebu i starała się zliczyć gwiazdy, prawie jak wtedy jak stałam z Michałem na balkonie i pierwszy raz mnie pocałował. Próbowała to robić już kilkakrotnie, zawsze dochodziła do 50, po czym znudzona zapalała papierosa i zaciągała się dymem, tak było i teraz, z tym, że teraz już zgniotła papierosa obcasem i zaczynała liczyć od nowa.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ogród biblioteczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród biblioteczny   Ogród biblioteczny Empty

Powrót do góry Go down
 
Ogród biblioteczny
Powrót do góry 
Strona 1 z 9Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Ogród botaniczny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Parki i ogrody-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje