Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Glace Cherry Cupcakes

Go down 
+21
pontus
carly
pheobe
naveen
charlie
jelka.
nanou
elyse
heather
adam
corey
blanche.
darla.
wolfgang
tony
jackie
isabella
maxxie
jonathan
madison
administracja
25 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
administracja
Admin
administracja


Liczba postów : 49
Join date : 09/06/2009

Glace Cherry Cupcakes Empty
PisanieTemat: Glace Cherry Cupcakes   Glace Cherry Cupcakes EmptyCzw Cze 18, 2009 3:08 pm

Pyszna kawa i jeszcze lepsze lukrowane ciasteczka!
Powrót do góry Go down
http://hellodenmark.ohmyforum.net
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Glace Cherry Cupcakes Empty
PisanieTemat: Re: Glace Cherry Cupcakes   Glace Cherry Cupcakes EmptyCzw Cze 18, 2009 4:05 pm

- przepraszam. ale ty też mógłbyś się od czasu do czasu odezwać. siedziałam sama w pustym domu nie mając się do kogo odezwać, a z kotem przecież nie będę rozmawiac, bo prędzej czy później trafię na oddział zamknięty- wzruszyła ramionami, bo naprawdę brakowało jej julienowego towarzystwa. zerknęła na ciastka, gdyż wszystkie wyglądały bardzo smakowicie, co nie zmienia faktu, że julek przesadził z ich ilością, ale to też pewnie było efektem tego skręta, na którego mad postanowiła nie zwracać zbytnio uwagi. - byłam zajęta wyborem studiów- dodała ściągając z ciastka skórkę pomarańcza, bo nigdy jej nie lubiła.
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Glace Cherry Cupcakes Empty
PisanieTemat: Re: Glace Cherry Cupcakes   Glace Cherry Cupcakes EmptyCzw Cze 18, 2009 4:16 pm

- historię sztuki, ale chyba jednak zrezygnuję. czasami mam wrażenie, że do niczego sie nie nadaję- odparła z dość niewyraźnym wyrazem twarzy po czym podrapała się po policzku dziękując oczywiście za pozdrowienia. nie chciała robić mu żadnych wyrzutów, że nie przysłał jej pocztówki, bo pewnie miał tysiące innych spraw na głowie, a raczej dziewczyn, więc to normalne, że zapomniał.
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Glace Cherry Cupcakes Empty
PisanieTemat: Re: Glace Cherry Cupcakes   Glace Cherry Cupcakes EmptyCzw Cze 18, 2009 4:27 pm

- w sumie nawet o tym nie pomyślałam...- zastanowiła się opierając brodę na dłoni, mimo iż rodzice zawsze powtarzali jej, aby nie opierała łokci na stole. - w takim razie teraz chyba ja powinnam zapytać o twoje studia?- odparła uśmiechając się uroczo kącikowo i czekając na jego odpowiedź, choć chyba się jej domyślała.
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Glace Cherry Cupcakes Empty
PisanieTemat: Re: Glace Cherry Cupcakes   Glace Cherry Cupcakes EmptyCzw Cze 18, 2009 4:39 pm

- wiesz, julien! mógłbyś naprawdę znaleźć coś ciekawego gdybyś wykazał się odrobiną ochoty- odparła przyglądając się mu uważnie. w sumie to nawet wierzyła w juliena i te jego powstawanie studiów, ale to chyba tylko dlatego, że patrzyła na to wszystko przez pryzmat ich przyjaźni.
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Glace Cherry Cupcakes Empty
PisanieTemat: Re: Glace Cherry Cupcakes   Glace Cherry Cupcakes EmptyCzw Cze 18, 2009 4:51 pm

zaśmiała się, puszczając mimo uszu to co przed chwilą powiedział na temat narzeczonej z pms.
- wiem, wiem. ale to wszystko przez to, że mi naprawdę zależy na studiach- odparła dopijając kawę i porywając jeszcze jedno lukrowane ciasteczko. - chociaż też mam dość nauki. napiszę do ciebie i gdzieś razem wyskoczymy- odparła pstrykając go w nos i zachęcająco na niego spoglądając. nachyliła się nad stolikiem całując go w kącik ust, po czym powiedziała, że musi już iść, bo mnie wzywa nauka właśnie ;c tak więc poszła.
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Glace Cherry Cupcakes Empty
PisanieTemat: Re: Glace Cherry Cupcakes   Glace Cherry Cupcakes EmptyPon Cze 22, 2009 3:22 pm

przyszli tutaj, bo madison stwierdziła, że jonathanowi na pewno dobrze zrobi lukrowane ciasteczko. usiedli przy stoliku z dala od okna. to pewnie dlatego, żeby jonathan nie musiał patrzyć na deszcz! xd
Powrót do góry Go down
jonathan

jonathan


Liczba postów : 165
Join date : 17/06/2009

Glace Cherry Cupcakes Empty
PisanieTemat: Re: Glace Cherry Cupcakes   Glace Cherry Cupcakes EmptyPon Cze 22, 2009 3:28 pm

jakaż ona dobroduszna, to się jej chwali. ; d
padł na krzesło na przeciwko niej i unosząc w górę dwa paluszki, swe zgrabne i zadbane, bo jako matematyk, tak dziwnie mi się wydaje, że ma lowe dlonie, nie wiem czemu, ale oke. ; d przywołując kelnera, poczekał, aż madison coś zamówi, po czym on poprosił o expresso. oparł łokcie o blat stolika i uśmiechnął się do madison. - a poza tym, co u ciebie? - spytał, bo może coś się zmieniło od zeszłego tygodnia, kiedy to się widzieli.
Powrót do góry Go down
jonathan

jonathan


Liczba postów : 165
Join date : 17/06/2009

Glace Cherry Cupcakes Empty
PisanieTemat: Re: Glace Cherry Cupcakes   Glace Cherry Cupcakes EmptyPon Cze 22, 2009 3:30 pm

///zw.
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Glace Cherry Cupcakes Empty
PisanieTemat: Re: Glace Cherry Cupcakes   Glace Cherry Cupcakes EmptyPon Cze 22, 2009 3:32 pm

oke.
- wszystko po staremu. serio- westchnęła jakby nawet trochę zmartwiona tym, że nic, kompletnie nic się u niej nie dzieje. może była to jakaś oznaka starzenia się xd - chociaż... to że mój ojciec przesiaduje dniami i nocami w pracy się wyjaśniło. ma kochankę. a podróż mojej matki to zwykła ucieczka od problemów- powiedziała z udawaną obojętnością, w oczekiwaniu na swoją herbatę z cytryną.
Powrót do góry Go down
jonathan

jonathan


Liczba postów : 165
Join date : 17/06/2009

Glace Cherry Cupcakes Empty
PisanieTemat: Re: Glace Cherry Cupcakes   Glace Cherry Cupcakes EmptyPon Cze 22, 2009 3:56 pm

chciał przyjaźnie uścisnąć jej dłoń, która leżała na stoliku, ale przeszkodził mu w tym trochę czułym geście kelner, który przyszedł z herbatą madison i jego kawą. westchnął cicho, po czym zamoczył usta w kawie, która stanęła przed nim, uprzednio uśmiechając się nieznacznie w stronę kelnera w geście, czegoś na kształt podziękowania za przyniesienie owego zamowienia. - jakoś to będzie. - wymruczał, nie wiedząc, co powiedzieć, kiedy odstawiał filiżankę na spodek i usmiechnął się przyjaźnie w stronę madison, ale przez jego uśmiech wcale nie przebijała jakakolwiek nutka współczucia, nie wiem dlaczego. ;c
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Glace Cherry Cupcakes Empty
PisanieTemat: Re: Glace Cherry Cupcakes   Glace Cherry Cupcakes EmptyPon Cze 22, 2009 4:00 pm

- jakoś musi- odparła chwytając za uszko kubka, do którego wcześniej wrzuciła spory plasterek cytryny. - w takim razie teraz ty powinieneś podzielić się ze mną jakimiś żalami, których pewnie nie masz, więc liczę chociaż na jakieś nowinki z twojego życia czy coś w tym stylu- powiedziała uśmiechając się i myśląc nawet, że plotkara stanowczo zaniedbuje mieszkańców Kopenhagi brakiem najświeższych ploteczek.
Powrót do góry Go down
jonathan

jonathan


Liczba postów : 165
Join date : 17/06/2009

Glace Cherry Cupcakes Empty
PisanieTemat: Re: Glace Cherry Cupcakes   Glace Cherry Cupcakes EmptyPon Cze 22, 2009 4:05 pm

- u mnie? - powtórzył, po niej, jakby chciał uzyskać więcej czasu do zastanowienia się. podparł się podbródkowo, łagodnie uderzając palcami o stolik, po czym, kiedy zorientował się, że może jej to przeszkadzać, położył dłoń na nodze, pod stolikiem. ; d - nic, poza tym, że wydaje mi się, iż ojciec chciałby dla mnie trochę innej przyszłości, niż wybitnego matematyka. - wzruszył ramionami, uśmiechając się łagodnie, po czym napił się kawy. prawda, prawda plotkara nas zaniedbała. ;c
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Glace Cherry Cupcakes Empty
PisanieTemat: Re: Glace Cherry Cupcakes   Glace Cherry Cupcakes EmptyPon Cze 22, 2009 4:09 pm

- rodzice lubią się wtrącać- przytaknęła, po czym zamoczyła usta w herbacie, która na szczęście nie była już tak gorąca, że można było się nią poparzyć. - ale przecież najlepiej wybrać to w czym jest się najlepszym- stwierdziła uświadamiając sobie przy okazji, że mimo wakacji, wybór studiów ich nie ominie i prędzej czy później będą musieli się na coś zdecydować.
Powrót do góry Go down
jonathan

jonathan


Liczba postów : 165
Join date : 17/06/2009

Glace Cherry Cupcakes Empty
PisanieTemat: Re: Glace Cherry Cupcakes   Glace Cherry Cupcakes EmptyPon Cze 22, 2009 4:18 pm

- niestety. - skwitował, marszcząc nos, pomimo tego, że on wybrał już studia będąc w gimnazjum, wcale nie powiem, że jak ja. xd dopił swoją kawę, bo od owej był uzalezniony i chłonął ją niemiłosiernie szybko, czy była wrząca, czy też nie. - a ty gdzie masz zamiar się wybrać? - zaoponował, usmiechając się łagodnie.
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Glace Cherry Cupcakes Empty
PisanieTemat: Re: Glace Cherry Cupcakes   Glace Cherry Cupcakes EmptyPon Cze 22, 2009 4:22 pm

- jedynym moim pomysłem jest historia sztuki. choć ojcec też widzi mnie w swoim zawodzie. albo chociaż jako studentkę medycyny- odparła śmiejąc się, bo przecież na lekarkę się nie nadawała. nigdy nie była dobra ani z biologii ani z chemii.
Powrót do góry Go down
maxxie

maxxie


Liczba postów : 272
Join date : 15/06/2009
Age : 35
Skąd : helsinki.

Glace Cherry Cupcakes Empty
PisanieTemat: Re: Glace Cherry Cupcakes   Glace Cherry Cupcakes EmptyCzw Cze 25, 2009 5:05 pm

tu jest fajnie, więc tutaj przyprowadził swoją bellę, tak ją nazywał, przecież była jak na razie jego. usiedli sobie przy jakimś miłym stoliku, i dla nich własnie zamówił dwie kawy, i może jeszcze jakieś ciastko również. spojrzał się na nią z uśmiechem. - bella, o czym właściwie myślisz, co? - zapytał się jej, było cicho i mogli wreszcie porozmawiać.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

Glace Cherry Cupcakes Empty
PisanieTemat: Re: Glace Cherry Cupcakes   Glace Cherry Cupcakes EmptyCzw Cze 25, 2009 5:09 pm

pewnie zamyśliła się do tego stopnia, że nawet nie wiedziała, że już tu przyszli, więc wyrwała się z 'transu' i zamrugała kilka razy oczami. potem się rozejrzała, żeby zobaczyć gdzie tak właściwie się znajdują i uśmiechnęła się.
- o niczym ważnym - powiedziała w końcu, bo nie bardzo wiedziała co powinna mu odpowiedzieć.
Powrót do góry Go down
maxxie

maxxie


Liczba postów : 272
Join date : 15/06/2009
Age : 35
Skąd : helsinki.

Glace Cherry Cupcakes Empty
PisanieTemat: Re: Glace Cherry Cupcakes   Glace Cherry Cupcakes EmptyCzw Cze 25, 2009 5:10 pm

- na pewno? widzę, że albo się czymś martwisz, albo coś się stało. powiedz mi jak chcesz. ale jak nie, to nie musisz przecież. - powiedział z uśmiechem i napił się kawy, którą własnie przyniosła pani kelnerka, z jakimś fajnym w sumie jak dla niego tyłeczkiem. siedział właśnie, trochę się wiercąc, prawda. i się rozglądał po ludziach. a niech mu powie, trzymamy kciuki <3
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

Glace Cherry Cupcakes Empty
PisanieTemat: Re: Glace Cherry Cupcakes   Glace Cherry Cupcakes EmptyCzw Cze 25, 2009 5:13 pm

wzięła ze stolika jakąś serwetkę i zaczęła ją nerwowo składać, rozkładać, gnieść i bóg wie co jeszcze robić. w ogóle nie patrzyła na maxa. okej, dopiero dzisiaj do niej dotarło, że wczoraj zachowała się jak ostatnia idiotka.
- niczym się nie martwię i nic się nie stało - powiedziała, starając się opanować drżenie głosu i przeniosła wzrok za okno, udając, że coś ją tam zainteresowało, chociaż tak naprawdę nikogo za oknem nie było i jedyne co mogła podziwiać to jakieś wystawy i przejeżdżające samochody.
Powrót do góry Go down
maxxie

maxxie


Liczba postów : 272
Join date : 15/06/2009
Age : 35
Skąd : helsinki.

Glace Cherry Cupcakes Empty
PisanieTemat: Re: Glace Cherry Cupcakes   Glace Cherry Cupcakes EmptyCzw Cze 25, 2009 5:16 pm

spojrzał się na nią i zaczął pić powoli kawę. wiedział doskonale że coś jest przecież nie tak, przecież martwił się jakby o nią, chciał wiedzieć co jest z nią nie tak. uśmiechnął się do niej i przysunął delikatnie, obejmując ją ramieniem. - hej, przecież widzę, że gnieciesz strasznie tą chustkę, zaraz chyba dziurę w niej zaczniesz robić. mi możesz powiedzieć co się stało, bo nie jestem chyba takim idiotą żeby nie widzieć że coś jest nie tak. - powiedział i pocałował ją w kość policzkową.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

Glace Cherry Cupcakes Empty
PisanieTemat: Re: Glace Cherry Cupcakes   Glace Cherry Cupcakes EmptyCzw Cze 25, 2009 5:18 pm

przytuliła się tylko do niego, zastanawiając się jak zareagowałby, gdyby powiedziała mu prawdę.
- wszystko jest w porządku - odłożyła zmaltretowaną serwetkę i popatrzyła na niego jakimś takim smutnym wzrokiem.
Powrót do góry Go down
maxxie

maxxie


Liczba postów : 272
Join date : 15/06/2009
Age : 35
Skąd : helsinki.

Glace Cherry Cupcakes Empty
PisanieTemat: Re: Glace Cherry Cupcakes   Glace Cherry Cupcakes EmptyCzw Cze 25, 2009 5:20 pm

źle by zareagował. pokiwał tylko głową w zrozumieniu. - proszę, widzę przecież że się męczysz i coś cię bardzo martwi. jesteśmy razem, wszystko to polega właśnie na zaufaniu, więc zaufaj mi znowu i powiedz, co ci tylko na duszy leży, okej? - nalegał dalej, żeby tylko właśnie mu powiedziała, co ją trapi.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

Glace Cherry Cupcakes Empty
PisanieTemat: Re: Glace Cherry Cupcakes   Glace Cherry Cupcakes EmptyCzw Cze 25, 2009 5:24 pm

złapała go za rękę, jakby chciała się upewnić, że nie ucieknie, że jej nie zostawi. nie wiedziała jak mu to powiedzieć. "ej, kochanie, zdradziłam cię?"
- obiecujesz, że się nie wkurzysz? - zapytała cicho, chociaż i tak doskonale wiedziała, że się wkurzy, obrazi i pewnie jeszcze na dodatek ją rzuci. a ona, biedna, nie wyobrażała sobie bez niego życia. ;c
Powrót do góry Go down
maxxie

maxxie


Liczba postów : 272
Join date : 15/06/2009
Age : 35
Skąd : helsinki.

Glace Cherry Cupcakes Empty
PisanieTemat: Re: Glace Cherry Cupcakes   Glace Cherry Cupcakes EmptyCzw Cze 25, 2009 5:26 pm

spojrzał się na nią i się do niej uśmiechnął. nie zdawał sobie sprawy, że za to co mu zaraz powie, zostawi ją, po prostu, pójdzie gdzieś bez słowa. pewnie jak zwykle będzie pocieszał się z ike, jak to miał już chyba w kolejnym zwyczaju. poprawił się na krześle. - okej, obiecuję, nie wkurzę się na ciebie - powiedział spokojnym tonem, i tylko czekał, aż mu powie!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Glace Cherry Cupcakes Empty
PisanieTemat: Re: Glace Cherry Cupcakes   Glace Cherry Cupcakes Empty

Powrót do góry Go down
 
Glace Cherry Cupcakes
Powrót do góry 
Strona 1 z 11Idź do strony : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» cherry!
» cherry.
» cherry hohenstein / katty ukhanova

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Kawiarenki, fasfoody.-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje