Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 do sida.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
katty

katty


Liczba postów : 201
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : floryda.

do sida. Empty
PisanieTemat: do sida.   do sida. EmptyNie Wrz 20, 2009 9:26 pm

więc katyy postanowiła zadzwonić do pana sidneya! położyła się wygodnie na kanapie i wybrała jego numer i czekała aż w końcu odbierze. nudziło jej się w gruncie rzeczy.
Powrót do góry Go down
sidney

sidney


Liczba postów : 173
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : kanada

do sida. Empty
PisanieTemat: Re: do sida.   do sida. EmptyNie Wrz 20, 2009 9:30 pm

sid siedział w luuxie czy jakimś innym zadufanym, gorącym i głośnym klubie, notabene pełnym napalonych młodych dziewczyn. cudem usłyszał swój specyficzny dzwonek, a kiedy zerkając na wyświetlacz, zobaczył, że to katty, szybko wyszedł przed klub. - halo? - spytał, zatykając wolne ucho, bo nic nie słyszał ;c
Powrót do góry Go down
katty

katty


Liczba postów : 201
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : floryda.

do sida. Empty
PisanieTemat: Re: do sida.   do sida. EmptyNie Wrz 20, 2009 9:32 pm

- cześć sidney! postanowiłam do ciebie zadzwonić, bo w domu już mi się nudzi trochę. nawet mój własny kot mnie olał. więc, co u ciebie, kolego? - zapytała się go i tylko pewnie poprawiła się na kanapie, gdzie leżała. podłożyła sobie poduszkę pod głowę, zastanawiała się tylko z ciekawości co robi, nic więcej. więc na razie tylko czekała na jego odpowiedź, ale nie żeby na niego, prawda.
Powrót do góry Go down
sidney

sidney


Liczba postów : 173
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : kanada

do sida. Empty
PisanieTemat: Re: do sida.   do sida. EmptyNie Wrz 20, 2009 9:41 pm

- kat, głośniej, nic nie słyszę - mruknął tylko i może odszedł nieco dalej, od tych wszystkich piszczących pół nagich dziewczyn... odetchnął z ulgą i złapał zza ucha papierosa, którego zaraz odpalił. zaciągnął się. - pytałaś co u mnie, tak? - zagaił i nawet uśmiechnął się, to całkiem miło, że dzwoniła. - wydaje się być w porządku, jestem z kumplami w klubie. a co u ciebie? - zapytał, był całkiem miły, myślę. może to przez trawkę i wódkę, którą niedawno wypił. - stało się coś?
Powrót do góry Go down
katty

katty


Liczba postów : 201
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : floryda.

do sida. Empty
PisanieTemat: Re: do sida.   do sida. EmptyNie Wrz 20, 2009 9:45 pm

- nic się nie stało. chyba zadzwoniłam w nie w porę, mam rację? przepraszam w takim razie z góry, że ci przerwałam spotkanie, może lepiej jak wrócisz do klubu - powiedziała głośniej i tylko oblizała swoje pełne usta, żeby zaraz przewrócić się na brzuch. - zadzwoniłam bo mi się nudzi, ale słyszę że przeszkadzam, mam nie przeszkadzać, prawda? - zapytała się niby trochę retorycznie i tylko spojrzała się na swojego kota. pewnie poczuła się odrzucona, bo dzisiaj żadna z jej koleżanek nie miała dla niej czasu ;c
Powrót do góry Go down
sidney

sidney


Liczba postów : 173
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : kanada

do sida. Empty
PisanieTemat: Re: do sida.   do sida. EmptyNie Wrz 20, 2009 9:53 pm

odetchnął z ulgą, złapawszy szklankę z johny walkerem, którego dzielnie dzierżył w dłoni wraz ze swoim papierosem. - właściwie dobrze, że dzwonisz, utarowałaś mnie od tych małoletnich tłumów - uciął i zaśmiał się. wsunął papierosa między usta na tyle sprawnie, by swobodnie z nim rozmawiać. - więc. jeśli chcesz, to mogę wrócić do klubu, albo zaprosić tu ciebie, albo w ogóle gdzieś wyjść z tobą? - zapytał, była miła, więc dlaczego nie miałby jej zapraszać xd - i nie przeszkadzasz, kat.
Powrót do góry Go down
katty

katty


Liczba postów : 201
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : floryda.

do sida. Empty
PisanieTemat: Re: do sida.   do sida. EmptyNie Wrz 20, 2009 9:56 pm

- jeżeli masz ochotę to mogę do ciebie przyjść, przynajmniej koledzy mieli by świetną zabawę i nową dziewczynę do obejrzenia. wiesz, byliby pewnie zadowoleni - zaśmiała się tylko i pogłaskała kota po miękkim futerku. rozejrzała się dookoła, ledwie może założyć tylko na siebie spódniczkę, ma bluzkę na sobie i jeszcze jakieś wysokie obcasy, była by gotowa. - ale nie wiem, chcesz żebym poznała twoich kolegów, czy wolisz żebym jednak została tylko dla ciebie i żebym nie musiała się dzielić z nimi mną? - zapytała się go, nie wiedziała w końcu, serioł.
Powrót do góry Go down
sidney

sidney


Liczba postów : 173
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : kanada

do sida. Empty
PisanieTemat: Re: do sida.   do sida. EmptyNie Wrz 20, 2009 10:03 pm

sid pokiwał do jakiś dziewczyn, które właśnie zjadały go wzrokiem, więc chwile potrwało to, nim się odezwał na nowo. - co? ach, tak - poprawił się szybko, dopiwszy swoją whisky. - myślę, że przyda się nam jakieś świeże mięsko. nie, okej, żartuję. jak wolisz - wyprostował się nieco i pokazał przechodniom swoje seksi bokserki wystające ze spodni. - nie lubię kopenhagi, nachjętniej zostałbym w swoim mieszkaniu, więc decyduj.
Powrót do góry Go down
katty

katty


Liczba postów : 201
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : floryda.

do sida. Empty
PisanieTemat: Re: do sida.   do sida. EmptyNie Wrz 20, 2009 10:08 pm

odchrząknęła i w myślach stwierdziła, że to zły pomysł, że zadzwoniła do sineya. ale skoro już to zrobiła, było za późno. więc na razie spojrzała się gdzieś w bok, dobrze, że nie widział jej zażenowania. - jak chccesz, mogę pokazać się twoim kumplom, pogwiżdżą sobie na mnie, pozamawiają mi drinki, będą całkiem zadowoleni że przyprowadziłeś kogoś im nowego. może przyjdę do was, będzie lepiej, przynajmniej ja poznam kogoś nowego, a oni przynajmniej zajebiście się ucieszą. potańczę sobie czy coś - wzruszyła ramionami. - więc, gdzie jesteś? - zapytała się go.
Powrót do góry Go down
sidney

sidney


Liczba postów : 173
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : kanada

do sida. Empty
PisanieTemat: Re: do sida.   do sida. EmptyNie Wrz 20, 2009 10:14 pm

- wybacz, kat, to było niestosowne - mruknął do swojego ajfona, ja też tak sądzę odkąd przeczytałam jego wypowiedź po raz drugi xd podrapał się desperacko po swoim świeżoogolonym policzku i westchnął. - idźmy na spacer? - zagaił, miał ochotę na seks na trawie w centrum kopenhagi. - to głupie, żebyś wyginała się przed moimi kumplami.
Powrót do góry Go down
katty

katty


Liczba postów : 201
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : floryda.

do sida. Empty
PisanieTemat: Re: do sida.   do sida. EmptyNie Wrz 20, 2009 10:18 pm

- no dobrze, to może za jakieś 9 minut będę czekała na ciebie w bibliotecznym? trzymaj się, tylko się nie spóźnij! ja już biegnę. cześć i do zobaczenia! - zaśmiała się i rozłączyła, ja pozwolę sobie zacząć ;d
Powrót do góry Go down
Sponsored content





do sida. Empty
PisanieTemat: Re: do sida.   do sida. Empty

Powrót do góry Go down
 
do sida.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o m u n i k a c j a :: Rozmowy telefoniczne-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje