Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 staw.

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
clyde

clyde


Liczba postów : 207
Join date : 26/08/2009
Age : 33
Skąd : london.

staw. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: staw.   staw. - Page 2 EmptySob Wrz 19, 2009 11:33 pm

i wtedy kiedy zaczęła płakać opamiętał się, od razu, momentalnie. hm, ruszył od razu w jej stronę i objął mocno. - przepraszam, zareagowałem zbyt gwałtownie. - powiedział skruszony. - ale to nie zmienia faktu że nie powinnaś spotykać się ot tak z byłym, wystarczyłoby, żebyś powiedziała mi o tym. - jezu, chyba już nie wysławiam się za gramatycznie, ale to nic. :d
Powrót do góry Go down
amanda

amanda


Liczba postów : 587
Join date : 26/08/2009
Age : 35
Skąd : lyon.

staw. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: staw.   staw. - Page 2 EmptySob Wrz 19, 2009 11:37 pm

jakoś dajemy radę! xd więc na razie tylko przytuliła się do niego i to bardzo mocno. - mhm, dobrze. będę ci o wszystkim teraz mówiła. no może prawie wszystkim, będę musiała chociaż trochę zatrzymac dla siebie, wiesz, tajemnice przyjaciółek i przyjaciół są dla mnie na prawdę czymś świętym prawie że. ale co do chrisa, będę ci wszystko mówiła, obiecuję, dobrze? rodzice to rodzice, przekonają się w końcu. - mruknęła. - chodź do domu - wyjąkała.
Powrót do góry Go down
clyde

clyde


Liczba postów : 207
Join date : 26/08/2009
Age : 33
Skąd : london.

staw. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: staw.   staw. - Page 2 EmptyNie Wrz 20, 2009 12:01 am

i nie wiem co, kompletnie nie mam weny! zrób coś, w każdym bądź razie poszli do domu i zacznij, błaaagam. ;x
Powrót do góry Go down
Sponsored content





staw. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: staw.   staw. - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
staw.
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Pozostałe-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje