Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 rosalie

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
rosie

rosie


Liczba postów : 66
Join date : 30/08/2009
Age : 34

rosalie Empty
PisanieTemat: rosalie   rosalie EmptyNie Sie 30, 2009 8:33 pm

przyszli do niej, bo nie miałam żadnego innego pomysłu na to gdzie by mogli pójść. - rozgość się - powiedziała, kiedy już weszli do środka, po czym zdjęła swój kardigan i powieśiła go na wieszaczku. - napijesz sie czegoś? - zaproponowała, bo czemu by nie. trzeba byc gościnnym i w ogóle.
Powrót do góry Go down
chris

chris


Liczba postów : 149
Join date : 27/08/2009
Age : 36
Skąd : londyn

rosalie Empty
PisanieTemat: Re: rosalie   rosalie EmptyNie Sie 30, 2009 9:14 pm

chris pewnie wpakował się do środka i ściągnął swoje czarne trampki diesel, oczywiście nie wiem jak to ładnie odmienić. mniejsza. i tak jak mówiła, poszedł się rozgościć, a że był perfidny zagrzał wygodne miejsce na kanapie w salonie. - ładnie tu - stwierdził, i tak nie był specem od wystroju wnętrz, ale mu się podobało. - yes, love. miałabyś coś mocniejszego dla wujka chrisa, co?
Powrót do góry Go down
rosie

rosie


Liczba postów : 66
Join date : 30/08/2009
Age : 34

rosalie Empty
PisanieTemat: Re: rosalie   rosalie EmptyNie Sie 30, 2009 9:24 pm

- jasne, mam wszystko czego tylko zapragniesz - powiedziała i podeszła do barku. miała mnóstwo alkoholu, zielska również. ale to tylko rozi. - whisky? tequila? wino? szampan? martini? piwo? - zaczęła wyliczać, przeglądając swój barek. tylko piwa w nim nie było, bo to trzymała w lodówce, ale mniejsza o to. - wybieraj.
Powrót do góry Go down
chris

chris


Liczba postów : 149
Join date : 27/08/2009
Age : 36
Skąd : londyn

rosalie Empty
PisanieTemat: Re: rosalie   rosalie EmptyNie Sie 30, 2009 9:32 pm

- zielone, rosie, zielone - zaśmiał się i tylko podszedł do tego barku, zaglądając do środka. no tak, wnętrze ciekawe, zawartość imponująca, ale on miał jak zwykle ochotę na jaranie. ziewnął i oparł się o ramię rosie. - spalimy blanta i wiesz! mogę iść do domu - powiedział dumnie, pewnie też przeciągnął się w górę i pokazał część gołego brzucha, po którym zaraz się podrapał. aha, jasne, do domu. do coolance, o której totalnie zapomniał. albo raczej nie wiedział, że jest już tak późno!
Powrót do góry Go down
rosie

rosie


Liczba postów : 66
Join date : 30/08/2009
Age : 34

rosalie Empty
PisanieTemat: Re: rosalie   rosalie EmptyNie Sie 30, 2009 9:37 pm

- okej, jak chcesz - stwierdziła i wyciągnęła trochę zielska. - nie krępuj się, bierz ile chcesz - powiedziała jeszcze, siadając na kanapie, uprzednio podwijając nóżkę pod zgrabny tyłeczek, bo tak jej było wygodnie. - od kiedy ci tak spieszno, co/ - zapytała jeszcze, bo to aż do niego niepodobne. nie wiedziała nic o coolance przecież, ale znowu nie zeby ja to jakos specjalnie interesowało.
Powrót do góry Go down
chris

chris


Liczba postów : 149
Join date : 27/08/2009
Age : 36
Skąd : londyn

rosalie Empty
PisanieTemat: Re: rosalie   rosalie EmptyNie Sie 30, 2009 9:47 pm

a on położył ilość wystarczającą dla blanta i tylko zadowolony usiadł gdzieś przy stole, po czym zaczął skręcać. powiem ci, że nawet sprawnie mu to poszło, poza tym ja w anglii naoglądałam się tej czynności tak bardzo, że aż mogę ci dać sposób użycia w podpunktach. nieważne, chris pewnie był już na tyle doświadczony, że odpalił go i zaciągnowszy się, podał też rosie. - genialnie. widzę, że z ciebie niezła zawodniczka, co, rose? - zapytał się, z cwaniackim uśmiechem i wypuścił dym. - mam młodszą siostrę w domu, dzisiaj mieliśmy coś tam razem porobić. rodzinne nudy - wzruszył ramionami, dobrze, że umiał kłamać. głupio było mu się przyznać, że spieszy mu się do jakiejkolwiek kobiety. nawet jeśli była jego przyjaciółką.
Powrót do góry Go down
rosie

rosie


Liczba postów : 66
Join date : 30/08/2009
Age : 34

rosalie Empty
PisanieTemat: Re: rosalie   rosalie EmptyNie Sie 30, 2009 9:55 pm

- po prostu wiem co dobre - powiedziała, biorąc od niego skręcika i sama sie zaciągnęła. - młodsza siostra mówisz, nie wiedziałam, że taki z ciebie troskliwy brat - rzekła, nawet lekko rozbawiona, no bo to było nawet trochę dziwne. - ale jasne, nie zatrzymuję cię. sama mam jeszcze tysiąc rzeczy do zrobienia - rzekła, oddając mu blancika. ostatnio zajmowała się malowaniem martwej natury z butelką jacobsena, urocze zajęcie, zwłszcza gdy sie przy tym zajara.
Powrót do góry Go down
chris

chris


Liczba postów : 149
Join date : 27/08/2009
Age : 36
Skąd : londyn

rosalie Empty
PisanieTemat: Re: rosalie   rosalie EmptyNie Sie 30, 2009 9:57 pm

a on tylko pocałował ją soczyście w usta na do widzenia, zgarnął blanta ze sobą i poszet.
Powrót do góry Go down
chris

chris


Liczba postów : 149
Join date : 27/08/2009
Age : 36
Skąd : londyn

rosalie Empty
PisanieTemat: Re: rosalie   rosalie EmptySob Wrz 12, 2009 12:29 am

okej, więc przyszli, chris przez całą drogę opowiadał jakby wyglądało owe budowanie maszyny do robienia watry cukrowej. stanął gdzieś z boku, z rękoma w kieszeni i oparty o ścianę czekał, aż rosie się z nim pożegna. przecież nie będzie się pchał, jak go nie zaprosiła! - no, to jak widać bonus już wykorzystany.
Powrót do góry Go down
rosie

rosie


Liczba postów : 66
Join date : 30/08/2009
Age : 34

rosalie Empty
PisanieTemat: Re: rosalie   rosalie EmptySob Wrz 12, 2009 12:35 am

- teraz ja dorzucam swój bonus i zapraszam cie do środka, co ty na to? - zapytała, z uśmiechem, po czym odwróciła się w stronę drzwi i zaczęła szukać kluczy, ktore miała w torebce. kiedy je znalazła, otworzyła drzwi i zwróciła się w stronę krisa, czekając na jego decyzję. nie będzie go zmuszać przecież.
Powrót do góry Go down
chris

chris


Liczba postów : 149
Join date : 27/08/2009
Age : 36
Skąd : londyn

rosalie Empty
PisanieTemat: Re: rosalie   rosalie EmptySob Wrz 12, 2009 12:41 am

ożywił się nieco, na wieść o tym, że może nie dane będzie mu spędzić dzisiejszy wieczór z jego przyjacielem, danielsem, lub z przyjaciółką, marysią. zmierzwił sobie włosy, intensywnie nad czymś myśląc. - no nie wiem, czy powinienem, już jest późno... co na to twoi rodzice... - rozkminiał, intensywnie. - okej! - rzucił luzacko i nawet podszedł do drzwi, by zaraz przez nie przejść, za rosie.
Powrót do góry Go down
rosie

rosie


Liczba postów : 66
Join date : 30/08/2009
Age : 34

rosalie Empty
PisanieTemat: Re: rosalie   rosalie EmptySob Wrz 12, 2009 12:50 am

- bardzo śmieszne - dodała tylko na wzmiankę o rodzicach, bo dobrze wiedział, że jej rodzice mieszkają w menczesterze i ona już dawno wyrwała się spod ich opieki. weszła do środka i zdjęła kardigan chrisa, po czym mu go oddała, bo nie był jej już potrzebny, ponieważ w mieszkaniu rosie było ciepło i przytulnie. - rozgość się - powiedziała, zdejmując szpilki, po czym przeszła do salonu, gdzie od razu udała się do barku po butelkę walkera. nie chciała zawracać sobie głowy pytaniami typu 'czego się napijesz?'. wyciągnęła szklaneczki i postawiła wszystko na stole, poprawiając sukienkę.
Powrót do góry Go down
chris

chris


Liczba postów : 149
Join date : 27/08/2009
Age : 36
Skąd : londyn

rosalie Empty
PisanieTemat: Re: rosalie   rosalie EmptySob Wrz 12, 2009 12:52 am

- nie spinaj się, rołz - rzucił, pewnie rozsiadł się standardowo w salonie. a po jakimś czasie wyszedł, całując ją na dobranoc w usta!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





rosalie Empty
PisanieTemat: Re: rosalie   rosalie Empty

Powrót do góry Go down
 
rosalie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Domy i mieszkania-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje