Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pożądanie to moje drugie imię...

Go down 
+7
chris
coolance
blanche.
liam
nanou
isabella
plotkara
11 posters
AutorWiadomość
plotkara

plotkara


Liczba postów : 7
Join date : 15/06/2009

Pożądanie to moje drugie imię... Empty
PisanieTemat: Pożądanie to moje drugie imię...   Pożądanie to moje drugie imię... EmptyCzw Sie 27, 2009 3:46 pm

Witajcie, ponownie... Wiecie, Kopenhaga powoli robi się jakimś jednym wielkim przedszkolem! Wszedzie małe gube bobaski a wokół nich słodcy rodzice. Czyżby wszyscy zapomnieli już co to impreza i narkotyki? Seks z ledwo napotkanym chłopakiem, tudzież dziewczyną stał się tutaj rzadkością... Hm, i cóż tu teraz począć, skoro siedzicie w pieluchach? Ciocia Plo nie jest zadowolona...


1. Houston, mamy problem, czyli jak wyjść z opresji!


Po raz kolejny w tarapaty wpadła Martinique. Tak, tym razem znowu was zaskoczę, a może i nie, ale była w ciąży. Z Andrew. Hm, ona dopiero jest przykładną dziewczynką i pokazuje nam jak nie należy igrać z losem. Tudzież narkotykami. To chyba bardziej prawdopodobne... Teraz jeszcze bardziej szkoda mi Juliena. Dziewczyno, czy ty w ogóle wiesz co to jest tabletka?! Ale i tak umrze. Jaka szkoda...
A propos Juulliena! On też nie próżnuje. Ledwo zerwał z Nique, a już znalazł sobie kolejną dziewczynę. On to ma dopiero powodzenie. Chociaż na miejscu Tallulah, faceta z dzieckiem omijałabym szerokim łukiem. Serio.
Jelka zaś, może znowu też was zaskoczę, ale urodziła dziecko. Taaak, dobrze widzicie, kolejna dziewczyna która nie wie cóż to antykoncepcja. Opanujcie się, bo niedługo w końcu będzie więcej pieluch niż was. Aha, zapomniała bym dodać, ojcem dzieciątka jest jakże uwielbiany ( niegdyś) przez Ciocię Plo, Eliah. Kochanie, jak wygrzebiesz się już z tego wszystkiego, daj mi znać, co? Adres znasz!
Phoebe, TJ, Isabella & Andrew, to jest dopiero ekipa. Przynajmniej oni nie planują dzieci. Znaczy, nie wszyscy razem, Andrew i tak jest już ojcem. Isabella zaś jest na prawdę inteligentna, pcha się w ręce jakiegoś tatusia żeby potem stracić chłopaka w beznadziejnie głupi sposób. Tak, TJ juz jest zajęty. To tak z okazji wyznań.
Blanche także miała problemy. Ale z własnym braciszkiem. Oto historyjka pełna pasji: Corey i Blanka nie mieli co robić, czytaj po raz kolejny nudzili się na kanapie. Wpadł do nich w odwiedziny jej braciszek, co poskutkowało wyprowadzką Blanki do Coreya. To by było na tyle. Ale ja się mimo wszystko nieźle uśmiałam. Z góry was pozdrawiam.

2. Sprawy mniej ważne, ale mimo wszystko!


Lizzy wraca do Theo, a ten się jej oświadcza. Mają dwójkę błogich dzieciaków, jakież to cholernie fascynujące. Ale i tak doskonale wiemy, że wszystkie laski lecą na tego przystojniaczka.
Vianne powoli zaś robi się nudna i nadal przystawia się do biednego Philippa (ostatnio słyszałam jego nową ksywkę, złota rybcia ;*) i są okropnie razem nudni. Prowadzają się za rączkę, nuuda.
Mike & Mathilde, potem zaś Tyler & Cherry wywołują skandal prowadzając się po hotelach. Hm, czasami na prawdę mnie zadziwiacie, dzieciaczki.
David i Patty chyba planują ślub, gratulujemy.
A na koniec, poczęstuję was jeszcze jakże fasynującą informacją.
Natalie i Rainer nareszcie w końcu porozmawiali.
Plus:
Amanda, Lane, Charles, Seth & Clyde myślę, że wywołają znacznie większe dramy, niż wy dzieciaczki.

3. Kompromitacja!


Pożądanie to moje drugie imię... 7633500w
Tyler a Ty podobno masz dziewczynę, tak? Już widzę to spojrzenie Cherry.

Pożądanie to moje drugie imię... Dracoginny23aw3
Chris & Coolance. Chyba im dobrze razem, nie? Zbyt dobrze.

Pożądanie to moje drugie imię... 27_corysocks_lgl
Danielle pokazuje nam swoje brudne skarpetki. Fuuuj!

Pożądanie to moje drugie imię... 09-2
Clyde to gangsta... Taaaa...

Pożądanie to moje drugie imię... Lilyandcaleb
Nanou, tak tak, gratulujemy nowego? chłopaka.

To by było na tyle, dzióbeczki.
xoxo

Ciocia Plo!
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

Pożądanie to moje drugie imię... Empty
PisanieTemat: Re: Pożądanie to moje drugie imię...   Pożądanie to moje drugie imię... EmptyCzw Sie 27, 2009 3:50 pm

och, kiedy bella przeczytała plo, zapewne się załamała całkowicie!
Powrót do góry Go down
nanou

nanou


Liczba postów : 513
Join date : 17/06/2009
Age : 33
Skąd : paryż

Pożądanie to moje drugie imię... Empty
PisanieTemat: Re: Pożądanie to moje drugie imię...   Pożądanie to moje drugie imię... EmptyCzw Sie 27, 2009 3:52 pm

nanou czytala plo dzieki swojemu blackberry i doszla do wniosku takiego, ze chyba musi odezwac sie do nique i zamaskowac swoje zdjecie z tobiasem, ktory notabene byl jej najlepszym przyjacielem.
Powrót do góry Go down
liam

liam


Liczba postów : 106
Join date : 29/07/2009
Age : 35

Pożądanie to moje drugie imię... Empty
PisanieTemat: Re: Pożądanie to moje drugie imię...   Pożądanie to moje drugie imię... EmptyCzw Sie 27, 2009 3:53 pm

liam rzadko czytał plo, ale jak już czytał, to zawsze w nieodpowiednim momencie. zapewne się wkurzył na coolance, nawet bardzo!
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

Pożądanie to moje drugie imię... Empty
PisanieTemat: Re: Pożądanie to moje drugie imię...   Pożądanie to moje drugie imię... EmptyCzw Sie 27, 2009 3:55 pm

blanka walnęła głową w klawiaturę swojego laptopa, dziko chichocząc i myśląc jak bardzo ciocię plo kocha <3
Powrót do góry Go down
coolance

coolance


Liczba postów : 162
Join date : 29/07/2009
Age : 34
Skąd : spain.

Pożądanie to moje drugie imię... Empty
PisanieTemat: Re: Pożądanie to moje drugie imię...   Pożądanie to moje drugie imię... EmptyCzw Sie 27, 2009 3:55 pm

przeczytała swoje całe plo dzięki laptopowi i tak teraz pomyślała że musi napisać do cioci plo i wszystko wyjaśnić, bo przecież chris to tylko jej był najlepszym przyjacielem, o!
Powrót do góry Go down
chris

chris


Liczba postów : 149
Join date : 27/08/2009
Age : 36
Skąd : londyn

Pożądanie to moje drugie imię... Empty
PisanieTemat: Re: Pożądanie to moje drugie imię...   Pożądanie to moje drugie imię... EmptyCzw Sie 27, 2009 3:58 pm

trafil na plo przypadkiem, w trakcie sprawdzania poczty, po czym przeczytawszy wszystko od deski do deski, stwierdzil, ze musi odezwac sie do coolance, skoro juz nawet plo ma ich zdjecia.
Powrót do góry Go down
cherry

cherry


Liczba postów : 155
Join date : 11/07/2009
Age : 33

Pożądanie to moje drugie imię... Empty
PisanieTemat: Re: Pożądanie to moje drugie imię...   Pożądanie to moje drugie imię... EmptyCzw Sie 27, 2009 4:08 pm

aha i jeszcze teeen, no. cherry tez się zdenerwowała, przez to zdjęcie, zaskoczyłam was, nie? xd
Powrót do góry Go down
joy

joy


Liczba postów : 341
Join date : 24/07/2009
Age : 32
Skąd : london

Pożądanie to moje drugie imię... Empty
PisanieTemat: Re: Pożądanie to moje drugie imię...   Pożądanie to moje drugie imię... EmptyCzw Sie 27, 2009 8:37 pm

/ zawsze zazdrościłam lily aldridge, że jej sex jest on fire..............
caleb <3

było jej żal nique z rozstępami i żylakami i innych matek również.
Powrót do góry Go down
nanou

nanou


Liczba postów : 513
Join date : 17/06/2009
Age : 33
Skąd : paryż

Pożądanie to moje drugie imię... Empty
PisanieTemat: Re: Pożądanie to moje drugie imię...   Pożądanie to moje drugie imię... EmptyCzw Sie 27, 2009 8:40 pm

/ no, w ogole ona i caleb sa fajna para... <3
Powrót do góry Go down
joy

joy


Liczba postów : 341
Join date : 24/07/2009
Age : 32
Skąd : london

Pożądanie to moje drugie imię... Empty
PisanieTemat: Re: Pożądanie to moje drugie imię...   Pożądanie to moje drugie imię... EmptyCzw Sie 27, 2009 8:42 pm

/ ale to nie zmienia faktu, ze caleb to jeden z moich kochanków :p
Powrót do góry Go down
nanou

nanou


Liczba postów : 513
Join date : 17/06/2009
Age : 33
Skąd : paryż

Pożądanie to moje drugie imię... Empty
PisanieTemat: Re: Pożądanie to moje drugie imię...   Pożądanie to moje drugie imię... EmptyCzw Sie 27, 2009 8:43 pm

/ kings of leon w ogole <3
Powrót do góry Go down
naveen

naveen


Liczba postów : 280
Join date : 10/07/2009
Age : 32
Skąd : skagen

Pożądanie to moje drugie imię... Empty
PisanieTemat: Re: Pożądanie to moje drugie imię...   Pożądanie to moje drugie imię... EmptyCzw Sie 27, 2009 10:37 pm

i się bardzo zdziwiła że jej najlepsza przyjaciółka imieniem phoebe ma jakieś konszachty z niejakim TJ, o którym nic nie słyszała, a mówią sobie o wszystkim!
a ja się bardzo ucieszyłam ze jest nowa plotka. nareszcie.
Powrót do góry Go down
mathilde

mathilde


Liczba postów : 151
Join date : 30/06/2009

Pożądanie to moje drugie imię... Empty
PisanieTemat: Re: Pożądanie to moje drugie imię...   Pożądanie to moje drugie imię... EmptyCzw Sie 27, 2009 10:44 pm

zdenerwowała sie ze ktoś niechcący ukradł jej pomysł z hotelem ^^
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pożądanie to moje drugie imię... Empty
PisanieTemat: Re: Pożądanie to moje drugie imię...   Pożądanie to moje drugie imię... Empty

Powrót do góry Go down
 
Pożądanie to moje drugie imię...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: P o g ł o s k i :: gossipgirl.dk-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje