Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 tallulah!

Go down 
AutorWiadomość
tallulah

tallulah


Liczba postów : 90
Join date : 14/08/2009
Age : 35
Skąd : paris.

tallulah! Empty
PisanieTemat: tallulah!   tallulah! EmptyPią Sie 14, 2009 1:39 am

afro
Powrót do góry Go down
tallulah

tallulah


Liczba postów : 90
Join date : 14/08/2009
Age : 35
Skąd : paris.

tallulah! Empty
PisanieTemat: Re: tallulah!   tallulah! EmptyNie Wrz 06, 2009 12:40 am

- czeeeść - mruknęła zaspanym tonem i tylko poprawiła się w ciepłym łóżeczku. przeciągnęła się tylko i uśmiechnęła, trochę już na prawdę przysypiała. uśmiechnęła się do siebie. - przykro mi, ale u mnie się śpi w piżamkach. masz jakąś? - zapytała się go, trochę zaspanym tonem i tylko potarła ręką oczy. ziewnęła zaraz i spojrzała się na niego, pewnie na razie rozkminiała co się dzieje, śniły jej się tęczowe kucyki <3
Powrót do góry Go down
tallulah

tallulah


Liczba postów : 90
Join date : 14/08/2009
Age : 35
Skąd : paris.

tallulah! Empty
PisanieTemat: Re: tallulah!   tallulah! EmptyNie Wrz 06, 2009 12:48 am

- baardzo - powiedziała z uśmiechem i tylko pocałowała go w nos. poprawiła swoją piżamkę w piesi i tylko podrapała się w ramię i ziewnęła znowu. spojrzała się na zegarek, ale nic nie widziała. - ej, która godzina w ogóle, co? jestem w ogóle jakaś taka ledwo żywa dzisiaj. ale miło że przyszedłeś, musisz wygrzać sobie swoją stronę! - powiedziała z uśmiechem i tylko przygryzła wargę, zapewne słodko wyglądała taka roztrzepana.
Powrót do góry Go down
tallulah

tallulah


Liczba postów : 90
Join date : 14/08/2009
Age : 35
Skąd : paris.

tallulah! Empty
PisanieTemat: Re: tallulah!   tallulah! EmptyNie Wrz 06, 2009 12:58 am

uśmiechnęła się do siebie i pocałowała go w nos, kiedy już pewnie przestał ją całować. - alee późno, julien! skąd taki pomysł, że chcesz dzisiaj ze mną spać, co? jutro za to, ty robisz mi śniadanie. i nie próbuj mi się wymigiwać. - powiedziała z uśmiechem, była dalej zaspana. podrapała go teraz po brzuszku i tylko oblizała usta trochę mniej już spierzchnięte. - jej, miałam fajny seeen! - mruknęła i pewnie tylko przytuliła się do niego, tak całkiem sporadycznie, żeby nie było.
Powrót do góry Go down
tallulah

tallulah


Liczba postów : 90
Join date : 14/08/2009
Age : 35
Skąd : paris.

tallulah! Empty
PisanieTemat: Re: tallulah!   tallulah! EmptyNie Wrz 06, 2009 1:12 am

- zamieszkać? oja oja oja! - powiedziała ożywiona i tylko oblizała usta. spojrzała się gdzieś na bok, musiała pomyśleć! tak, to było dla niej bardzo poważnym krokiem i w ogóle! no więc na razie tylko oblizała usta i ziewnęła znowu. - ale to mogę ci odpowiedzieć jutro, dobrze? muszę trochę o tym pomyśleć, przespać się z tym, wiesz o co mi chodzi, prawda? dzisiaj nie umiem racjonalnie myśleć - mruknęła.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





tallulah! Empty
PisanieTemat: Re: tallulah!   tallulah! Empty

Powrót do góry Go down
 
tallulah!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» ikeline turner /tallulah morton

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Domy i mieszkania-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje