Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 ludvik sørensen w ciałku hayden christensena

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
ludvik

ludvik


Liczba postów : 3
Join date : 01/08/2009
Age : 34
Skąd : esbjerg

ludvik sørensen w ciałku hayden christensena Empty
PisanieTemat: ludvik sørensen w ciałku hayden christensena   ludvik sørensen w ciałku hayden christensena EmptySob Sie 01, 2009 9:40 pm

Imię i nazwisko:Ludvik Sørensen
Data i miejsce urodzenia:14 listopada 1989, Esbjerg
Zarys charakteru:bywa cyniczny i ordynarny, na ogół miły, lubi zawierać nowe znajomości, zabawny, inteligentny, romantyczny trochę.
Biografia, rodzina: potomek rodu magnackiego Danii, bywa w pałacu królewskim nawet!, ale tego nie lubi, bo książę Joachim to cham. Rodzice kazali mu studiować w Kopenhadze, to wyjechał i szaleje.
Zainteresowania, nałogi/przyzwyczajenia: pije trochę za dużo. ma uczulenie na migdały. b. lubi podróżować! nie lubi kawy.
Zdjęcie:
ludvik sørensen w ciałku hayden christensena Haydenchristensen_display


Ostatnio zmieniony przez ludvik dnia Sob Sie 01, 2009 9:48 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

ludvik sørensen w ciałku hayden christensena Empty
PisanieTemat: Re: ludvik sørensen w ciałku hayden christensena   ludvik sørensen w ciałku hayden christensena EmptySob Sie 01, 2009 9:45 pm

akceptuję!
Powrót do góry Go down
oskar

oskar


Liczba postów : 73
Join date : 28/07/2009

ludvik sørensen w ciałku hayden christensena Empty
PisanieTemat: Re: ludvik sørensen w ciałku hayden christensena   ludvik sørensen w ciałku hayden christensena EmptySro Sie 05, 2009 2:17 am

nie, żeby coś, ja nie spamuję ani nic, ja tylko chcę zasygnalizować, ale niekoniecznie problem, chociaż raczej pewnie tak. przechodząc do sedna bez zbędnej gadaniny, ogłaszam, co następuje: zbieżność nazwisk oto właśnie, albowiem moja ingrid jest sørensen, UPS. [ l i n k ]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ludvik sørensen w ciałku hayden christensena Empty
PisanieTemat: Re: ludvik sørensen w ciałku hayden christensena   ludvik sørensen w ciałku hayden christensena Empty

Powrót do góry Go down
 
ludvik sørensen w ciałku hayden christensena
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: M i e s z k a ń c y :: Nieaktywne-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje