Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Operahus København

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
naveen

naveen


Liczba postów : 280
Join date : 10/07/2009
Age : 32
Skąd : skagen

Operahus København Empty
PisanieTemat: Operahus København   Operahus København EmptyPią Lip 31, 2009 1:17 pm

Operahus København File_9uyga3rfgyju0b1pz0sj_666996
Powrót do góry Go down
pheobe

pheobe


Liczba postów : 169
Join date : 09/08/2009

Operahus København Empty
PisanieTemat: Re: Operahus København   Operahus København EmptyNie Sie 09, 2009 10:52 pm

pheobe przydreptała tutaj bo nadszedł czas kupowania abonamentów na przedstawienia, więc stała przed wielką kolorową tablicą i wczytywała się uważnie w jej treść, po czym zdecydowała się na abonament A2 i D20 i poszła je wykupić do pani w okienku, która piłowała pzanokcie i żuła gumę w ohydny sposób. skąd się tacy ludzie biorą w przybytkach kultury?
Powrót do góry Go down
naveen

naveen


Liczba postów : 280
Join date : 10/07/2009
Age : 32
Skąd : skagen

Operahus København Empty
PisanieTemat: Re: Operahus København   Operahus København EmptyNie Sie 09, 2009 10:56 pm

a panna navvie przyszła zwiedzać kopenhażkę. i niby nie miała ochoty na żadne operowe jęki, ale tym oto gmachem szpanuje cała dania, jej. przyszła tutaj i nagle poczuła że chce do łazienki! ;q Więc stanęła w kolejce u tej pani, za phoebe by zapytać panią o łazienkę.
Powrót do góry Go down
pheobe

pheobe


Liczba postów : 169
Join date : 09/08/2009

Operahus København Empty
PisanieTemat: Re: Operahus København   Operahus København EmptyNie Sie 09, 2009 11:01 pm

odważnie zakładam że się znają? pheobe stała grzebiąc w torebce i pewnie już stojąc pod okienkiem spytała gdzie są łazienki bo jej też się chciało, i wyłożyła te xyx ojro na abonamenty. odwróciła się i napotkała nevven - o hej - powiedziała, bo pewnie nie znały się tak dobrze, jakoś tak przelotnie zapewne.
Powrót do góry Go down
naveen

naveen


Liczba postów : 280
Join date : 10/07/2009
Age : 32
Skąd : skagen

Operahus København Empty
PisanieTemat: Re: Operahus København   Operahus København EmptyNie Sie 09, 2009 11:08 pm

hej, w danii są korony, i inflacja w bonusie. żeby nie było, miś wielkości piłki do siatki kosztuje sto koron.
- cześć - powiedziała i uśmiechnęła się. pewnie wybijała rytm paznokciami w marmurownym blacie przed okienkiem. i ruszyły w stronę tej łazienki. - co słychać? - zapytała
Powrót do góry Go down
pheobe

pheobe


Liczba postów : 169
Join date : 09/08/2009

Operahus København Empty
PisanieTemat: Re: Operahus København   Operahus København EmptyNie Sie 09, 2009 11:12 pm

to koronami. ;x
i kiedy już weszły do marmurowego cacka nowoczesnej architektury no i zrobiły co trzeba to pewnie już przy umywalkach pheobe spytała wesoło naveen co tam u niej, i uśmiechnęła się, bo naveen lubiła.
Powrót do góry Go down
naveen

naveen


Liczba postów : 280
Join date : 10/07/2009
Age : 32
Skąd : skagen

Operahus København Empty
PisanieTemat: Re: Operahus København   Operahus København EmptyNie Sie 09, 2009 11:15 pm

- nudze się i czekam na jakiś koncert, ale wszystkie zespoły mają chyba danię gdzieś. a ty? - zapytała myjąc rączki.
Powrót do góry Go down
pheobe

pheobe


Liczba postów : 169
Join date : 09/08/2009

Operahus København Empty
PisanieTemat: Re: Operahus København   Operahus København EmptyNie Sie 09, 2009 11:19 pm

- no wiesz, nie jest aż tak źle - powiedziała podchodząc do dmuchawy i przekrzykując jej huk kontynuowała - ja kupiłam abonamenty na operę, a poza tym, to wszystko okej. nie martw się, niedługo ma byc jakiś festiwal, nie wiem jaki, ale będzie - przyjmijmy że będzie, co? ;>
Powrót do góry Go down
naveen

naveen


Liczba postów : 280
Join date : 10/07/2009
Age : 32
Skąd : skagen

Operahus København Empty
PisanieTemat: Re: Operahus København   Operahus København EmptyNie Sie 09, 2009 11:28 pm

ołkej ;d
więc pewnie jeszcze pogadały, albo poszły gdzieś i wymieniły się numerami. ja muszę iść, przepraszam najmocniej :*
Powrót do góry Go down
pheobe

pheobe


Liczba postów : 169
Join date : 09/08/2009

Operahus København Empty
PisanieTemat: Re: Operahus København   Operahus København EmptyNie Sie 09, 2009 11:33 pm

spoko ;*
Powrót do góry Go down
amanda

amanda


Liczba postów : 587
Join date : 26/08/2009
Age : 35
Skąd : lyon.

Operahus København Empty
PisanieTemat: Re: Operahus København   Operahus København EmptyNie Sie 30, 2009 7:49 pm

siedziała po operą i paliła papierosa, nudząc się dzisiaj okropnie. nie wiem, może miała nawet humor jak ja, czyli kompletnie zły. na razie tylko tak siedziała.
Powrót do góry Go down
clyde

clyde


Liczba postów : 207
Join date : 26/08/2009
Age : 33
Skąd : london.

Operahus København Empty
PisanieTemat: Re: Operahus København   Operahus København EmptyNie Sie 30, 2009 7:53 pm

masz zły humor!? i nic mi nie powiedziałaś!? ej...........................
a klajd wręcz przeciwnie miał dziś wyśmienity humor, więc mógł pocieszać, przytulać i całować amandzie. zrobi dziś wszystko, żeby polepszyć jej humor! i hm, dosiadł się do niej i zabrał papierosa, którym zaciągnął się mocno.
Powrót do góry Go down
amanda

amanda


Liczba postów : 587
Join date : 26/08/2009
Age : 35
Skąd : lyon.

Operahus København Empty
PisanieTemat: Re: Operahus København   Operahus København EmptyNie Sie 30, 2009 7:57 pm

ej, no jak miałam powiedzieć! xd jak nawet nie powiedziałaś mi że wróciłaś xd
- eej, clyde, oddawaj. - powiedziała niby naburmuszona i tylko zabrała mu papierosa, żeby teraz to ona się mogła nim zaciągać. zgasiła go zaraz i tylko spojrzała na niego.- w ogóle zapomniałam się porządnie przywitać, więc cześć? tak? - powiedziała z uśmiechem, może na jego widok się trochę rozpromieniła!
Powrót do góry Go down
clyde

clyde


Liczba postów : 207
Join date : 26/08/2009
Age : 33
Skąd : london.

Operahus København Empty
PisanieTemat: Re: Operahus København   Operahus København EmptyNie Sie 30, 2009 8:02 pm

- to nie jest porządne powitanie. - odparł oburzony tym, że amanda nie umie porządnie się przywitać, paddy nie umiała się przytulać a ona witać! nonono. i cóż, nadstawił policzek, chciał buziaka, o tak, gdyby amanda pocałowała go w policzek wtedy uznałby to za porządne przywitanie!
Powrót do góry Go down
amanda

amanda


Liczba postów : 587
Join date : 26/08/2009
Age : 35
Skąd : lyon.

Operahus København Empty
PisanieTemat: Re: Operahus København   Operahus København EmptyNie Sie 30, 2009 8:06 pm

- no już dobra, chodź tu - powiedziała i złapała go za podbródek żeby zaraz pocałować go bardzo bardzo porządnie w usta, czyli całkiem miło to zrobiła. oboje smakowali papierosami, ale jej to jakoś nie przeszkadzało. spojrzała się na niego. - i jak, porządniej? podobało ci się, co? - zapytała jak mała dziewczynka zupełnie i tylko oblizała usta z uśmiechem. mam dziwne wspomnienia nadal, tak a propos narkotyków i cyrila xd
Powrót do góry Go down
clyde

clyde


Liczba postów : 207
Join date : 26/08/2009
Age : 33
Skąd : london.

Operahus København Empty
PisanieTemat: Re: Operahus København   Operahus København EmptyNie Sie 30, 2009 8:09 pm

och, tak bardzo mu się podobało! on chciał tylko buziaka w policzek, a tu amanda wzięła go z zaskoczenia i pocałowała go całkiem porządnie w usta. :d - o tak, podobało mi się. - wymamrotał rozkojarzonym i błogim głosem, nieco dziecinnym, ale cóż to klajd. - możesz mnie tak witać za każdym razem. - dodał po chwili.
Powrót do góry Go down
amanda

amanda


Liczba postów : 587
Join date : 26/08/2009
Age : 35
Skąd : lyon.

Operahus København Empty
PisanieTemat: Re: Operahus København   Operahus København EmptyNie Sie 30, 2009 8:14 pm

roześmiała się i podrapała go po podbródku. - wiesz, za każdym razem to może nie, no bo w sumie kiedyś znajdziesz dziewczynę, a wtedy raczej ona by była o mnie zazdrosna, nie sądzisz? - zapytała się w sumie logicznie, kiedyś clyde znajdzie sobie dziewczynę, na razie przecież nie wiedziała że oczywiście może ona nią być. więc na razie mówiła wszystko hipotetycznie. oblizała usta i tylko przygryzła wargi.
Powrót do góry Go down
clyde

clyde


Liczba postów : 207
Join date : 26/08/2009
Age : 33
Skąd : london.

Operahus København Empty
PisanieTemat: Re: Operahus København   Operahus København EmptyNie Sie 30, 2009 8:20 pm

- nie chce dziewczyny, wystarczy mi przyjaźń z tobą. - oznajmił jej dosyć poważnie, w sumie to nie wiedział, że się w sobie zakochają blablabla, taki jest plan, ale klajd ani amanda tego nie wiedzieli. :d i hm, uśmiechnął się, po czym przytulił i zaczął smyrać nosem po szyi, miał ochotę zrobić jej malinkę!
Powrót do góry Go down
amanda

amanda


Liczba postów : 587
Join date : 26/08/2009
Age : 35
Skąd : lyon.

Operahus København Empty
PisanieTemat: Re: Operahus København   Operahus København EmptyNie Sie 30, 2009 8:24 pm

zaraz wyskoczy pewnie jakaś jej pani profesor i oskarży ją o demoralizowanie młodzieży! a właśnie, może niech coś takiego będzie. uśmiechnęła się do siebie i tylko zmrużyła delikatnie oczy. - hm, naprawdę? no to bardzo bardzo mnie to cieszy. - wymruczała całkiem przyjemnie, cóż, no tak, on wyglądał jak dzieciak a ona jak jakaś bardzo poważna młoda kobieta, czyli kompletnie odmiennie! powiedzmy że szła jej pani profesor, ha. wymyśl jakąś dramę xd
Powrót do góry Go down
clyde

clyde


Liczba postów : 207
Join date : 26/08/2009
Age : 33
Skąd : london.

Operahus København Empty
PisanieTemat: Re: Operahus København   Operahus København EmptyNie Sie 30, 2009 8:29 pm

- serio, serio. - odparł i zapewne musnął ją kilka razy w szyję, nawet nie zauważył pani profesor! i cóż, kobieta nie wyglądała zbyt przyjaźnie, tzn miała groźny i nieprzyjazny wyraz twarzy + była ubrana w ciuchy z zeszłego sezonu. i zapewne stanęła nad nimi i zaczęła karcić amandę, że jak mogła uwieść licealistę, czy gimnazjalistę, że za to można iść do więzienia, blablabla, nie mam dziś wenki na dramy. :d
Powrót do góry Go down
amanda

amanda


Liczba postów : 587
Join date : 26/08/2009
Age : 35
Skąd : lyon.

Operahus København Empty
PisanieTemat: Re: Operahus København   Operahus København EmptyNie Sie 30, 2009 8:33 pm

tak, zapewne że licealistę! amanda zaś z tego wszystkiego się wkurzyła i tylko wstała, uprzednio niechętnie wyplątując się z ramion clyda. wytłumaczyła jej że ten owy licealista już dawno jest studentem i tylko tak młodo wygląda. że ma już dawno 18 lat i jest dorosły a ona może robić i całować się z kim tylko chce! pani starsza sobie poszła a amanda usiadła obok klajda, całkiem speszona. - przepraszam za nią, ona jest jakaś dziwna. cholera jasna, jak mogła w ogóle pomyśleć! - powiedziała całkiem niewyraźnie.
Powrót do góry Go down
clyde

clyde


Liczba postów : 207
Join date : 26/08/2009
Age : 33
Skąd : london.

Operahus København Empty
PisanieTemat: Re: Operahus København   Operahus København EmptyNie Sie 30, 2009 8:40 pm

klajd się zapewne speszył, coś tam wymamrotał i uciekł od amandy, czuł się jak dzieciak przy niej och!
Powrót do góry Go down
amanda

amanda


Liczba postów : 587
Join date : 26/08/2009
Age : 35
Skąd : lyon.

Operahus København Empty
PisanieTemat: Re: Operahus København   Operahus København EmptyNie Sie 30, 2009 8:41 pm

zdezorientowana i biedna poszła do domu!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Operahus København Empty
PisanieTemat: Re: Operahus København   Operahus København Empty

Powrót do góry Go down
 
Operahus København
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Kultura-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje