Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Przed budynkiem

Go down 
+2
sadie
administracja
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
cinnamon

cinnamon


Liczba postów : 88
Join date : 29/08/2009
Age : 33
Skąd : dubaj

Przed budynkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przed budynkiem   Przed budynkiem - Page 2 EmptyWto Wrz 15, 2009 8:54 pm

jestem głodna... cinn tylko zrobiła parę kroków w tył, by tam swobodnie rzucić papierosa pod swoje stopy i przydepnąć go podeszwą buta. parsknęła. - chyba ty sam powinieneś wiedzieć o co mi jest, hm? - zapytała oschło, aczkolwiek wcale nie aż tak niemiło, to wszystko przez ten jego uśmiech. właściwie pomyślała, że ani razu się nie kochali, a teraz kiedy nie są już małżeństwem (bo nie są, prawda?) tym bardziej nie będą się pieprzyć. odgarnęła swoje sprośne myśli wraz z opadającymi na twarz włosami. - czekam na taksówkę. podobno.
Powrót do góry Go down
marcel

marcel


Liczba postów : 61
Join date : 29/08/2009
Age : 33
Skąd : waszyngton.

Przed budynkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przed budynkiem   Przed budynkiem - Page 2 EmptyWto Wrz 15, 2009 9:01 pm

- ah tak, ale wiesz, jest już w sumie bardoz bardoz późno, jak ktoś cie porwie, będę miał cię na sumieniu, a potem jeszcze twoi rodzie mnie będą za to ganiali, że nie dbam o byłą żonę i w ogóle! - powiedział z uśmiechem i tylko oblizał usta. - nie jesteśmy małżeństwem, nic dalej nie pamiętam, a co, zrobiłem ci coś jeszcze? jak tak, to z góry przepraszam, byłem kompletnie pijany i niezbyt dobrze pamiętam moje monologi - westchnął głośno i tylko zaciągnął się jej papierosem.
Powrót do góry Go down
cinnamon

cinnamon


Liczba postów : 88
Join date : 29/08/2009
Age : 33
Skąd : dubaj

Przed budynkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przed budynkiem   Przed budynkiem - Page 2 EmptyWto Wrz 15, 2009 9:09 pm

wzruszyła chudymi i odsłoniętymi ramionami, powstrzymując się od komentarza na temat palenia JEJ papierosa. zmrużyła oczy. - jest wcześnie, marcel. poza tym rodzice ze mną nie rozmawiają, a do hotelu mam blisko, więc wyluzuj - uśmiechnęła się kpiąco i poprawiła ramiączka swojej sukienki. hm, z przesadną seksownością! - chodzi mi o całokształt, dobrze wiesz, albo i nie wiesz, że nie udobruchasz mnie jakimś głupim przepraszam - chociaż pewnie tak właśnie będzie, ale cisza, póki co.
Powrót do góry Go down
marcel

marcel


Liczba postów : 61
Join date : 29/08/2009
Age : 33
Skąd : waszyngton.

Przed budynkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przed budynkiem   Przed budynkiem - Page 2 EmptyWto Wrz 15, 2009 9:11 pm

- nie, czekaj, na prawde... cholera. mogę cię zabrac na kolację, co? - zapytał się jej i pewnie zaczniesz, w restauracji. wybierz.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Przed budynkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przed budynkiem   Przed budynkiem - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Przed budynkiem
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» przed budynkiem

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Uniwersytet Kopenhaski-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje