Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Christiansborg Palace

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
nanou

nanou


Liczba postów : 513
Join date : 17/06/2009
Age : 33
Skąd : paryż

Christiansborg Palace Empty
PisanieTemat: Christiansborg Palace   Christiansborg Palace EmptyPon Lip 06, 2009 7:06 pm

Christiansborg Palace Christiansborg-palace-copenhagen-dk049
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

Christiansborg Palace Empty
PisanieTemat: Re: Christiansborg Palace   Christiansborg Palace EmptyNie Sie 16, 2009 8:54 pm

blanka siedziała na schodach i czekała na coreya, czytając sobie jakąś książkę.
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 135
Join date : 02/07/2009

Christiansborg Palace Empty
PisanieTemat: Re: Christiansborg Palace   Christiansborg Palace EmptyNie Sie 16, 2009 9:34 pm

przyszedł spóźniony ale za to z wielkimi różami. odrazu ją wypatrzył i podszedł witajać ją całusem
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

Christiansborg Palace Empty
PisanieTemat: Re: Christiansborg Palace   Christiansborg Palace EmptyNie Sie 16, 2009 9:37 pm

- heeej -powiedziała patrząc osłupiała na kwiaty, bo zawsze jej się głupio robiło, że go wykorzystuje, a on się tak stara a ona nie czy coś - nie musiałeś - powiedziała rumieniąc się i przytulając się do niego bokiem.
{okej, a co by było jakby ona też zaszła w ciążę? mam krejzi myśli. xd}
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 135
Join date : 02/07/2009

Christiansborg Palace Empty
PisanieTemat: Re: Christiansborg Palace   Christiansborg Palace EmptyNie Sie 16, 2009 9:57 pm

wybacz ale musiałam coś mamie znalesć i tak mi zleciało :(
jaką zaś ciąże? i czemu 'też' ? ^^
- nie musiałem ale pomyślałem że było by miło- uśmiechnął sie i dał jej kwiaty. później objął ją i ułożył swój policzek na jej włosach <3
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

Christiansborg Palace Empty
PisanieTemat: Re: Christiansborg Palace   Christiansborg Palace EmptyNie Sie 16, 2009 10:00 pm

no bo jelka już jest, a tak byłoby kolejne małe puchate dziecko, łiii!
- aha - pokiwała z uśmiechem głową zanurzając nosek w kwiatkach - jesteś cudowny, mówiłam ci już? - spytała zamykając oczy, bo zawsze kiedy była obok coreya czuła że wszystko jest prosto-kolorowo-pastelowe i przyjemne. i że nie grozi jej (bębny, werble, etc) g w a ł c i c i e l. buuu!
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 135
Join date : 02/07/2009

Christiansborg Palace Empty
PisanieTemat: Re: Christiansborg Palace   Christiansborg Palace EmptyNie Sie 16, 2009 10:06 pm

ahhh, ale dzieci to tak wcześnie.. chociaż jak chcesz
gwałciciele są źli. objął ją i pocałował w czoło co było bardziej platoniczne ale mimo to słodkie- to ty jesteś cudowna- powidział zgodnie z prawdą- a ja mam tylko wielkie szczęście- spojrzał jej w oczy. biedny cały czas nie mógł uwierzyć ze sie mu taka wspaniała dziewczyna trafiła.
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

Christiansborg Palace Empty
PisanieTemat: Re: Christiansborg Palace   Christiansborg Palace EmptyNie Sie 16, 2009 10:12 pm

to nie, poczekajmy jeszcze trochę xd
wdrapała mu się na kolana i ujęła jego twarz w swoje łapki - w takim razie jesteśmy obydwoje cudowni i dlatego tak nam jest razem dobrze i do siebie pasujemy, kochany - powiedziała i pocałowała go w usta, bo ona z kolei nie mogla uwierzyć, że ma takiego wspaniałego chłopaka, który znosi nie tylko ją ale i jej brata.
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 135
Join date : 02/07/2009

Christiansborg Palace Empty
PisanieTemat: Re: Christiansborg Palace   Christiansborg Palace EmptyNie Sie 16, 2009 10:16 pm

znosić rainera to nie lada wyczyn- wiec kiedy się do mnie wprowadzasz?- spytał kiedy przestali sie już całować. siedziała mu na kolanach, a on gładził palcem jej dłoń i nei mógł oderwać od niej oczu. choć w sumie już mega ciemno było.
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

Christiansborg Palace Empty
PisanieTemat: Re: Christiansborg Palace   Christiansborg Palace EmptyNie Sie 16, 2009 10:23 pm

może były latarnie i dlatego ją widział?
- a kiedy mogę? już nawet spakowałam kartony z rzeczami, wiesz? - powiedziała obejmując go jednym ramieniem za szyję i opierając głowę o jego pierś, choć to brzmi idiotycznie, ale lepiej niż tors xdd popatrzyła na gwiazdy - pamiętasz jak się poznaliśmy? - zupełnie jak stare małżeństwo - wiesz, że zanim zeszłam na dół żeby tam się spotkać, siedziałam w kiblu i beczałam - zaśmiała się lekko - myślę że zostałeś mi zesłany nie wiem skąd, ale na pewno przez dobre wróżki.
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 135
Join date : 02/07/2009

Christiansborg Palace Empty
PisanieTemat: Re: Christiansborg Palace   Christiansborg Palace EmptyNie Sie 16, 2009 10:27 pm

- możesz nawet teraz- powiedział szybko i miał nadzieje ze też będzie do tego taka zapalona. a tors jest najs xdd- hmm.. nie wiedziałem. a dlaczego płakałaś?- zmartwił sie odrobinę ale był ciekawski więc musiał spytać. objął ją mocniej nawet tego nei wiedząć. ale spokojnie, nie zgniótł jej. to taka rekacja obronna miała być.
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

Christiansborg Palace Empty
PisanieTemat: Re: Christiansborg Palace   Christiansborg Palace EmptyNie Sie 16, 2009 10:32 pm

- och, to jeszcze dziś, co ty na to? - klasnęła w łapki i ja też, bo to znaczy że tors tylko mnie sie dziwnie kojarzy czyli jednak mogę to pisać, łiii - bo cię nie znałam - wytłumaczyła zupełnie poważnie - poza tym nikogo tam nie znałam, a potem byłeś ty, i już jestem szczęśliwa - powiedziała i nawet złapała go za tą dłoń, którą ją obejmował, bo lubiła kiedy to robił ^^
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 135
Join date : 02/07/2009

Christiansborg Palace Empty
PisanieTemat: Re: Christiansborg Palace   Christiansborg Palace EmptyNie Sie 16, 2009 10:41 pm

nie mógł się opanować i pocałował ją delikatnie a kiedy już przestali powiedział jej że na tej imprezie już miał zamira wracać do domu ale spotkał ją. tak wiec oboje mieli szczęście. uśmiechnął się do niej ładnie- dzisiaj jest już poźno nie uważasz?- bo kto sie o 22 przeprowadza co?
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

Christiansborg Palace Empty
PisanieTemat: Re: Christiansborg Palace   Christiansborg Palace EmptyNie Sie 16, 2009 10:45 pm

popatrzyła na niego błagalnie - to jest kolejna noc, którą muszę spędzić sama, a się boję - wtuliła twarz w jego, uwaga, t o r s - to chociaż weź mnie na noc, coo? ja nie lubie być sama, nie mówiąc o byciu bez ciebie - powiedziała smutno.
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 135
Join date : 02/07/2009

Christiansborg Palace Empty
PisanieTemat: Re: Christiansborg Palace   Christiansborg Palace EmptyNie Sie 16, 2009 10:49 pm

-przecież nie powiedziałem że musisz ją spędzać sama- uśmiechnął sie łobuzersko- był bym wręcz zaszczycony gdybyś została ze mną- powiedział szarmanco co było całkiem zabawne. później pocałował ją w policzek i czekał co ona wymyśli
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

Christiansborg Palace Empty
PisanieTemat: Re: Christiansborg Palace   Christiansborg Palace EmptyNie Sie 16, 2009 10:52 pm

uśmiechnęła się ślicznie - to bardzo dobrze, bardzo chętnie ją spędzę u ciebie - powiedziała wesoło, wstając z jego kolan i wyciągając do niego rękę - idziemy zatem, kochany? i jeżeli poszli to zacznij, okei? ;>
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Christiansborg Palace Empty
PisanieTemat: Re: Christiansborg Palace   Christiansborg Palace Empty

Powrót do góry Go down
 
Christiansborg Palace
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Kultura-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje