Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Hans Christian Andersen Museum

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
denise

denise


Liczba postów : 30
Join date : 30/08/2009
Age : 34
Skąd : nowy orlean.

Hans Christian Andersen Museum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hans Christian Andersen Museum   Hans Christian Andersen Museum - Page 3 EmptySob Wrz 19, 2009 9:39 pm

to już wiemy dlaczego miał zajebisty humor. :d pieprzył jakąś lalę. nie żeby denise to jakoś mocno obchodziło oczywiście, bynajmniej na razie. - u mnie? beznadziejnie. zdechł mi chomik, a w osiedlowym sklepiku zabrakło masła orzechowego i będę dziś głodować, bo nie chciało mi się wybrać do marketu. - rzeczywiście miała beznadziejny dzień, niech alan ją wspiera!!
Powrót do góry Go down
alan

alan


Liczba postów : 21
Join date : 15/09/2009
Age : 34
Skąd : belgia

Hans Christian Andersen Museum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hans Christian Andersen Museum   Hans Christian Andersen Museum - Page 3 EmptySob Wrz 19, 2009 9:42 pm

- ojej, przykro mi - powiedział całkiem poważnie, przecież nie będzie się śmiał ze śmierci chomika, dla niej to przecież było ważne! - masło orzechowe? hm, myślę, że da się załatwic. idziemy do sklepu? znaczy, jeżeli masz tylko ochotę, załatwię ci jakie tylko chcesz to masło, tylko pozwól mi się trochę rozweselic, co? tak troszeczkę. - powiedział z uśmiechem i tylko oblizał usta.
Powrót do góry Go down
denise

denise


Liczba postów : 30
Join date : 30/08/2009
Age : 34
Skąd : nowy orlean.

Hans Christian Andersen Museum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hans Christian Andersen Museum   Hans Christian Andersen Museum - Page 3 EmptySob Wrz 19, 2009 10:02 pm

pewnie chciał ją rozweselić i zaciągnąć do łóżka! ja już wiem, jakie on miał zamiary wobec denise, a miał pewnie zamiar ją przelecieć cnie? xd cóż uśmiechnęła się nikle, gdy usłyszała jego propozycję. - ale załatwisz mi taki cały, duży słoik masła orzechowego? - zapytała naiwniutkim głosikiem.
Powrót do góry Go down
alan

alan


Liczba postów : 21
Join date : 15/09/2009
Age : 34
Skąd : belgia

Hans Christian Andersen Museum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hans Christian Andersen Museum   Hans Christian Andersen Museum - Page 3 EmptySob Wrz 19, 2009 10:04 pm

kieydś na pewno tak xd- załatwię ci wszystko co tylko chcesz - zaśmiał się i tylko pocałował ją w policzek. nie żebym napisała że załawię cię, i tak w ogóle wtf. okej, dobra, więc na razie uśmiechnął się do niej i pociągnął ją do sklepu, zaczniesz, hej! ;d
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Hans Christian Andersen Museum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hans Christian Andersen Museum   Hans Christian Andersen Museum - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Hans Christian Andersen Museum
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» KONG HANS
» Museum Erotica
» Louis Tussauds Wax Museum

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Kultura-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje