Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dni 'Skoków w bok'

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
plotkara

plotkara


Liczba postów : 7
Join date : 15/06/2009

Dni 'Skoków w bok' Empty
PisanieTemat: Dni 'Skoków w bok'   Dni 'Skoków w bok' EmptyPon Cze 15, 2009 12:18 am

Kopenhaga. Baśniowe miasto rowerów i Andersena?! Nie wierz w te bajki, kotku!
To przede wszystkim miasto... skoków w bok. Cała tajemnica polega na przypodobaniu się naszej 'sympatii'. Kiedy uwierzy już ona, że jest miłością twojego życia wystarczy... znaleźć sobie inną.
Tylko proszę, lepszą niż poprzednia...


Zobaczmy, kogo mogłabym zapisać na moją listę najbardziej aktywnych w Kopenhadze? Na pewno trafi na nią Marcus. Jeden wieczór spędzony z Madison, z którą najwyraźniej do niczego nie doszło, więc nie dziwię się, że zamienileś ją na biedną i zagubioną w tym mieście Olivię, która nagle okazała się nie być wcale taką nieśmiałą. Zastanawia mnie tylko czy ta zamiana była lepsza? Olivia nie toleruje nawet papierosów, a ty kolego jesteś nałogowym palaczem. Następnym razem pamiętajcie, aby nie całować się na ławce przy placu Amagertorv. Bo poza figurkami bocianów, które nie potrafią klekotać byłam też tam ja, a ja to potrafię! Wszyscy jesteście siebie warci. Madison w tym czasie zajęta była rozmową z jakże miłym i uroczym Bastienem, co więcej- na jednym spotkaniu się nie skończy.
Dylan porzucony przez Mashę szuka pocieszenia jak tylko może, ale wszystkie dziewczyny jakie napotkał na swojej drodze najwyraźniej nie mają tego, co ma ona. Szukaj dalej, biedaku. Ale wątpię czy coś znajdziesz, bo te nasze panie są cholernie nieśmiałe, a może tylko zgrywają takie cnotki? Nie wiem, ale Darla na pewno do nich należy.
Kolejnym który nie ma szczęścia jest Daniel. Szczerze wątpię, żeby któraś kobieta poleciała na taki podryw, chociaż w ogóle ciężko to podrywem nazwać. Jednocześnie pragnę pogratulować Elyse potraktowania go. Ktoś musiał w końcu powiedzieć mu prawdę o jego jakże małym rozumku. Jaki rozum, taki ptaszek... Także wszystko już jasne.

Może i jesteście zepsuci do szpiku kości, ale to tylko niektórzy z was. Co z resztą? Przekonamy się wktótce! I przepraszam, że to właśnie ode mnie dowiadujecie się tych bolesnych wiadomości, ale kto jak nie ja, was o tym powiadomi?

xoxo
zawsze o was dbająca, plotkara
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Dni 'Skoków w bok' Empty
PisanieTemat: Re: Dni 'Skoków w bok'   Dni 'Skoków w bok' EmptyPon Cze 15, 2009 8:29 am

przeczytała plotki, które niekoniecznie chciała znać i zamknęła stronę stwierdzając, że wcale nie jest wdzięczna plotkarze.
Powrót do góry Go down
olivia

olivia


Liczba postów : 99
Join date : 10/06/2009

Dni 'Skoków w bok' Empty
PisanieTemat: Re: Dni 'Skoków w bok'   Dni 'Skoków w bok' EmptyPon Cze 15, 2009 10:30 pm

czytając plotki stwierdziła z lekkim zdziwieniem, że pewnie stanie się stałym czytelnikiem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dni 'Skoków w bok' Empty
PisanieTemat: Re: Dni 'Skoków w bok'   Dni 'Skoków w bok' Empty

Powrót do góry Go down
 
Dni 'Skoków w bok'
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: P o g ł o s k i :: gossipgirl.dk-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje